тел.: (044) 205-38-73
(067) 494-10-10
(068) 201-75-81
gudvil2017@gmail.com
тел.: (044) 205-38-73
(067) 494-10-10
(068) 201-75-81
gudvil2017@gmail.com

Ми працюємо: пн-пт, 10:00 - 18:00
Вихідний: сб, нд

gudvil2017@gmail.com


Широкоформатний друк

Друк
банерів

Інтер’єрний
друк

Друк
брандмауерів

Друк на плівці Оракал

Уф друк

Друк
на тканині

Друк на пластику ПВХ

Друк бігбордів

Плотерна порізка

Яскрава і запам’ятовуюча рекламна продукція немов магніт притягує погляди перехожих на вулиці. З нею ми стикаємося повсюдно: опускаючись по переходу в метро або заходячи в супермаркет за продуктами; проїжджаючи на громадському транспорті кілька зупинок або просто виглядав в офісне вікно.

А ось, що дозволяє зробити таку рекламу помітною навіть з далекої відстані, ми навіть не замислюємося. Щоб отримати банер величезних розмірів або білборд великий нестандартної форми, в поліграфічному виробництві використовується широкоформатний друк в Києві.

Вона виконується на друкованих принтерах, шириною від 1,6 до 5 метрів. При цьому, якщо замовник хоче отримати рекламу з одного цільного полотна, то він обмежений лише шириною принтера і загальною довжиною полотна.

широкоформатная печать

Дизайн широкоформатного друку

При виконанні дизайну фахівцями компанії “Гудвіл Дизайн сервіс” в першу чергу враховується місце розміщення майбутньої рекламної продукції – банерів, білбордів, афіш, великоформатних наклейок. У поліграфічному виробництві широкоформатний друк поділяється на 2 типи:

 • вуличну, що розміщується під відкритим небом;
 • інтер’єрну, що встановлюється всередині приміщення.

Від місця розміщення залежить не тільки ціна широкоформатного друку, але і вибір складу барвників, витратних матеріалів та навіть відтінків кольорової палітри.

Дизайнери компанії вже 18 років працюють на цьому ринку і знають про рекламу все або майже все, досконалості як говоритися немає меж. Якщо у замовників вже є готовий дизайн-проект, то ціна широкоформатного друку при цьому, буде договірна.

Вартість друку

На сьогоднішній день широкоформатний друк  – це один з найефективніших, при цьому і відносно недорогий спосіб реклами власної продукції, послуг. Погодьтеся, сьогодні до ціни на телевізійну або рекламу на радіо, важко дотягнутися, та й мережу Інтернет з її віртуальної рекламою ще не дотяглася до будинку кожного українського споживача. Тоді як у вуличній або інтер’єрної реклами, розміщеної в місцях масового скупчення людей, немає ніякого обмеження на доступ.

Вартість широкоформатного друку  в “Гудвіл Дизайн сервіс” залежить від безлічі факторів, а ось їх вибір – тільки від побажань замовника. Основними показниками, що впливають на ціноутворення, є:

 • тип і розмір рекламного полотна;
 • якість витратних матеріалів – тип чорнила, кріпильних елементів;
 • складність дизайну;
 • терміновість.

Дозволи на оформлення

Всі рекламні носії, виготовлені методом широкоформатного друку в Києві, вимагають обов’язкового дозволу для їх установки.

Якщо у замовників немає можливості отримати таке рішення самостійно, то в переліку послуг компанії “Гудвіл Дизайн сервіс” є послуга отримання дозволу на розміщення. Вам не доведеться самостійно їздити по офісах дозвільних органів, ми зробимо це за вас самі.

Види матеріалів широкоформатного друку

В останні роки технічний прогрес почав крокувати особливо стрімко, відповідно зріс і попит на рекламну широкоформатний друк, а також значно розширився список найменувань матеріалів, на яких така друк сьогодні виконується. Найбільш затребуваними у замовників є друк:

 • на плівці;
 • на полотні;
 • на папері;
 • на пластиці;
 • на самоклейках;
 • на тканини.

Варто звернути свою увагу і на перелік барвників, за допомогою яких здійснюється друк:

 • Водорозчинні. Найбільш екологічний вид чорнила, але вимагає ламінування готового виробу.
 • Сольвентні. Найбільш дешевий і витривалий тип чорнила для вуличної реклами.
 • Низько-сольвентні. Відносяться до середнього цінового сегменту, не вимагають захисту готового виробу.
 • Еко-сольвентні. Найбільш безпечні, використовуються в інтер’єрної друку.
 • Пігментні. Екологічно безпечні, дозволяють отримати фотографічне якість нанесеного зображення.
 • УФ друк. Тільки набирає популярності використання чорнила, що застигають під впливом УФ-променів. Таку друк зазвичай замовляють на подарункових, брендових товари, сувенірної продукції з-за більш високу вартість УФ-чорнила.

Яку б широкоформатний друк ви не замовили, ми виконаємо всі види робіт на відмінно. Фахівці “Гудвіл Дизайн сервіс” розуміють, що успіх вашої рекламної компанії залежить від нас. Приходьте, телефонуйте, замовляйте – ми вас не підведемо.