тел.: (044) 205-38-73
(067) 494-10-10
(068) 201-75-81
gudvil2017@gmail.com
тел.: (044) 205-38-73
(067) 494-10-10
(068) 201-75-81
gudvil2017@gmail.com

Ми працюємо: пн-пт, 10:00 - 18:00
Вихідний: сб, нд

gudvil2017@gmail.com


Вивіска для ресторану

На вулицях Києва та інших українських міст неможливо не помітити яскраві та креативні вивіски на ресторанах. Це й не дивно, перехожим рідко вдається пройти повз них з байдужим поглядом, а це значить, що відвідувачів у таких закладах завжди вистачає.

Вивіска для ресторану – це не тільки інформативний покажчик про його назві. У цій невеликій на перший погляд конструкції, прихована активна рекламна складова успіху.

При замовленні вивіски для ресторану в компанії Гудвіл Дизайн Сервіс ви отримаєте:

  • Високу швидкість виготовлення замовлення.
  • Використання креативного дизайну.
  • Безкоштовну консультацію по створенню макета вивіски.
  • Точна відповідність термінів виконання замовлення.
  • Висока якість матеріалів.


Залежно від заявленого замовником бюджету, статусу закладу наші фахівці підготують яскраву вивіску, виготовлену за індивідуальним або типовим дизайну. В обох випадках ми гарантуємо що вивіска для ресторану:

  • Була такою, що запам’ятовується.
  • Виглядала солідно і респектабельно.
  • Виділялася контрастним відтінком на тлі фасаду будівлі.
  • Мала вбудовану підсвітку для темного часу доби.
  •  

Використовуємо об’ємні рішення

При виготовлення зовнішньої реклами для ресторанів, кафе, барів, магазинів, найбільш оптимальним варіантом для її вирішення є об’ємні букви з внутрішньою підсвіткою. Наявність об’ємних літер, які використовуються в вивісках, роблять тривимірним навіть найпростіший і лаконічний дизайн. Це рішення відразу перетворює фасад закладу, додаючи йому особливої ​​привабливості. До того ж, наявність підсвічування дозволяє використовувати вивіску як додаткову рекламну площу, видну здалеку і працює в режимі 24/7.

Як матеріал для об’ємних вивісок можуть служити легкі і досить міцні: алюміній, акрил, пластик, що володіють ще однією незаперечною перевагою – стійкістю до атмосферних опадів.

Бюджетний варіант вивіски на ресторан

Не всі заклади зможуть відразу дозволити собі замовити дорогу вивіску для ресторану, і в цьому теж немає ніякої проблеми. Фахівці компанії Гудвіл Дизайн Сервіс пропонують вам інші, не менш яскраві і цікаві рішення: світлові лайтбокси лаконічною прямокутної або фігурної форми. Вони також мають привабливий вигляд і служать ефективною рекламою в будь-який час доби.

Замовити попередній розрахунок вартості вивіски для ресторану з попередньою консультацією фахівця можна за контактними телефонами, вказаними на сайті Гудвіл Дизайн Сервіс, або відправивши онлайн-заявку на сайті. Наші фахівці завжди готові допомогти втілити в життя проект вашої мрії.

Інші статті