тел.: (044) 205-38-73
(067) 494-10-10
(068) 201-75-81
gudvil2017@gmail.com
тел.: (044) 205-38-73
(067) 494-10-10
(068) 201-75-81
gudvil2017@gmail.com

Ми працюємо: пн-пт, 10:00 - 18:00
Вихідний: сб, нд

gudvil2017@gmail.com


3. Брелоки, візитки на латуні

Сучасних підприємців складно уявити без візитної картки. Вона дозволяє обмінюватися контактами з партнерами і клієнтами, а також формує перше враження про вашу організацію. Це ефектний спосіб показати свою перевагу, високий стиль і відмінний смак. Тому друк візиток вимагає серйозного підходу. Компанія «Гудвіл Дизайн сервіс» допоможе вирішити це питання.

Щоб візитка не стала однотипної карткою, яка буде припадати пилом на столі, слід грамотно підійти до вибору її дизайну. Все більшою популярністю користуються візитні картки, зроблені з металу.

VIP візитки з латуні – необхідні крок у розвитку бізнесу

Металеві візитки з латуні – справжній витвір мистецтва. Вони характеризуються такими перевагами:

 • престижність – латунь виглядає благородно і дорого в порівнянні з папером і виробляє більш сприятливе враження;
 • довговічність – виробу з латуні неможливо заподіяти шкоду, воно завжди буде мати презентабельний зовнішній вигляд;
 • креативність – завдяки рамці, узорів, гравіювання і іншим деталям можна зробити справжній витвір мистецтва. Така розкішна річ не може не викликати захоплення.

Виготовлення візиток з латуні

Металеві візитки з латуні бувають жовтого, сірого кольору і різних їх відтінків. Якщо Ви хочете у нас замовити виготовлення візиток з латуні, ми запропонуємо кілька варіантів ескізів. Візьмемо до уваги всі ваші побажання, вимоги, фірмову символіку під час розробки макета.

Зображення наноситься двома методами:

 • друк сублімації – дозволяє зробити кольоровий відбиток логотипу, передати складні елементи малюнка. Може довго зберігати яскравість, якщо уникати потрапляння прямих сонячних променів;
 • гравірування – найнадійніший варіант нанесення, який не піддається ніяким впливам. За допомогою гравіювання можна переносити дрібний шрифт і тонкі лінії, а також вимальовувати оригінальні візерунки.

Візитки можуть бути:

 • корпоративні – використовуються для встановлення ділових контактів. Стандартний розмір – 90 × 50 мм, текст і малюнки наносяться горизонтально, без зайвих деталей;
 • персональні – використовуються при неофіційному спілкуванні. Виконуються з креативним підходом, можна розміщувати інформацію в нестандартному вигляді.

Традиційно металеві візитки з латуні містять наступну інформацію:

Назва організації;

 • логотип;
 • повне ім’я та прізвище контактної особи;
 • короткий і лаконічний опис послуг, що надаються;
 • адреса;
 • зворотний зв’язок – номер телефону, офіційний сайт, електронна пошта.

Ексклюзивні металеві візитки від «Гудвіл Дизайн сервіс»

Наша компанія пропонує виготовлення візиток з латуні унікального дизайну. Ми володіємо повним набором матеріалів і обладнання, щоб зробити візитку буквально за 5 хвилин. Ціна виготовлення розраховується з вартості обраного матеріалу і методу нанесення.

Використання сучасних технологій дозволяє нам надати різноманітну форму візитних карток, прикрасити декоративними елементами, забарвити в будь-який колір. В результаті ви отримаєте один з ефективних інструментів просування бізнесу. З усіх питань звертайтеся до нас по телефону. Висока якість і оперативну доставку по всій Україні гарантуємо!