тел.: (044) 205-38-73
(067) 494-10-10
(068) 201-75-81
gudvil2017@gmail.com
тел.: (044) 205-38-73
(067) 494-10-10
(068) 201-75-81
gudvil2017@gmail.com

Ми працюємо: пн-пт, 10:00 - 18:00
Вихідний: сб, нд

gudvil2017@gmail.com


3. Пластикові таблички

Виготовлення табличок із пластику від компанії «Гудвіл Дизайн сервіс» – швидко і недорого

Пластикові таблички є найбільш економічними і популярними. Для їх виготовлення застосовують недорогий матеріал – ПВХ-пластик товщиною від 3 мм. Всі таблички мають стандартний білий колір, проте колір фону можна змінювати за допомогою самоклеющейся плівки. Текст наноситься також методом аплікації із самоклеючої плівки. Можливий кольоровий друк на білому пластику. При замовленні пластикової таблички можна придбати рамку.

Основною діяльністю компанії «Гудвіл Дизайн сервіс» є виготовлення рекламних вивісок, в тому числі виготовлення табличок із пластику. У нас Ви можете купити:

  • офісні таблички із пластику;
  • таблички на фасади та будинки;
  • настільні таблички;
  • службові таблички;
  • противандальні таблички.

Де б ви не були, Вас всюди будуть оточувати різні вивіски та інформаційні покажчики. Вже складно уявити життя без цих маленьких носіїв інформації. Так пластикові таблички і знайшли свою популярність. Їх застосовують в офісах, громадських місцях, фасадах будівель і т.д. Наша компанія пропонує свої послуги для тих, хто хоче отримати хороший результат, не переплачуючи грошей. Виготовлення табличок із пластику для Вас – це не тільки висока якість, але і приємна ціна. За своєю функціональністю пластик нічим не поступається металу, а коштує набагато дешевше. Ми пропонуємо різноманітну колірну гаму ПВХ-табличок. Колір малюнка, форму і шрифт букв / цифр вибирає сам замовник.

Переваги пластикових табличок

Компанія «Гудвіл Дизайн сервіс» гарантує високу якість своєї продукції. Купуючи офісні таблички із пластику, можете бути впевнені, що вони прослужать Вам протягом тривалого періоду часу. Сучасні технології та дизайн наших табличок дозволяють використовувати їх як додатковi прикраси для Вашого офісу. Ми використовуємо два типи пластика – для зовнішнього і внутрішнього застосування. Пластик для вулиці захищений від впливу несприятливих погодних умов і УФ-випромінювання. Практичність будь-якого пластику для виготовлення інформаційних табличок досить висока. Він має відмінні споживчі властивості, легко обробляється механічним способом. ПВХ-таблички можуть прослужити досить довго, а після зношування їх легко замінити новими.

Основні властивості пластика:

  • легкий;
  • Ударостійкий;
  • міцний на згинання;
  • нетоксичний (якщо не піддавати нагріванню);
  • легко приймає різні форми.

Гладка і ідеально рівна поверхня дозволяє фарбувати таблички або обклеювати плівками.

Офісні таблички із пластику в Києві

Компанія «Гудвіл Дизайн сервіс» займається виготовленням пластикових табличок на протязі 16 років. За цей період ми досягли досконалості в процесі виробництва і можемо задовольнити будь-які запити наших клієнтів. Зробіть у нас замовлення на виготовлення табличок із пластику і отримаєте готовий результат в максимально короткі терміни. При цьому якість роботи буде на вищому рівні! Інші види табличок

1. Скляні
2. Акрилові
3. Пластикові
4. З металізованою плівкою
5. Адресні
6.Офісні
7. З гравіюванням
8. Інформаційні
9. Рекламні
10. Металеві
11. Бронзові
12. Світлодіодні