тел.: (044) 205-38-73
(067) 494-10-10
(068) 201-75-81
gudvil2017@gmail.com
тел.: (044) 205-38-73
(067) 494-10-10
(068) 201-75-81
gudvil2017@gmail.com

Ми працюємо: пн-пт, 10:00 - 18:00
Вихідний: сб, нд

gudvil2017@gmail.com


Інформаційна вивіска

Інформаційна вивіска – головний атрибут зовнішньої реклами

На даному етапі розвитку інформаційна вивіска є однією з найбільш затребуваних видів рекламних оголошень. Жодне громадський заклад не обходиться без застосування цього виду розкручування.

Інформаційна вивіска на фасаді виконує цілий ряд важливих функцій:

  • інформує про розміщення і графіку роботи компанії;
  • пробуджує інтерес клієнтської аудиторії;
  • допомагає створити позитивну репутацію компанії;
  • диференціює від конкурентів.

  Тільки грамотно і якісно виконана інформаційна вивіска може підвищити рентабельність Вашого бізнесу. Тому виготовлення і розміщення інформаційних вивісок необхідно довіряти професіоналам. Компанія «Гудвіл Дизайн сервіс» спеціалізується на виробництві зовнішньої реклами в Києві. Наші фахівці нададуть повний комплекс послуг, в тому числі і узгодження інформаційної вивіски з місцевою владою.  

Порядок розміщення інформаційних вивісок

Компанія «Гудвіл Дизайн сервіс» здійснює виготовлення і монтаж зовнішньої реклами. Розміщення інформаційних вивісок відбувається наступним чином: замовник оформляє пакет документів (заява на оформлення дозволу, ескізи, фотографія місця монтажу та фотофіксація з розміщеної вивіскою);

  • пакет документів передається для узгодження в Департамент архітектури та містобудування;
  • проект підписується головним архітектором міста. Якщо узгодження інформаційної вивіски не сталося, архітектор може дати свої рекомендації стосовно змін проекту;
  • монтаж за вказаною адресою.

«Гудвіл Дизайн сервіс»: оформлення дозволів на рекламу і узгодження вивісок

Завдяки якісній роботі наших фахівців, Ви можете отримати відмінні результати в найкоротші терміни. Усі надані нами послуги може дозволити собі організація навіть з невеликим рекламним бюджетом. Інформаційна вивіска в «Гудвіл Дизайн сервіс» виготовляється на замовлення за мінімально можливими цінами. Звернувшись до нас, Ви отримаєте по-справжньому якісний продукт і офіційний дозвіл місцевої влади на розміщення інформаційних вивісок. Інформаційна вивіска на фасаді збільшить Вашу клієнтську базу, створить позитивний імідж компанії. Вам не прийде витрачати купу часу на збір документації, ми зробимо це за Вас. З усіх питань прохання звертатися до нас по телефону в будь-який зручний для Вас час. 

Інші види вивісок

1. Рекламні
2. Фасадні
3. Офісні
4. Вуличні
5. Неонові
6. Світові
7. Інформаційні
8. На будівлю
9. Для кафе
10. Для ресторану
11. Для магазину
12. Для салона краси

Також вам можливо буде цікаво: виготовлення табличок, виготовлення вивісок, об’ємні літери, брендування авто, банеры, лайтбокс, 3D друк.