тел.: (044) 205-38-73
(067) 494-10-10
(068) 201-75-81
gudvil2017@gmail.com
тел.: (044) 205-38-73
(067) 494-10-10
(068) 201-75-81
gudvil2017@gmail.com

Ми працюємо: пн-пт, 10:00 - 18:00
Вихідний: сб, нд

gudvil2017@gmail.com


2. Акрилові таблички

Оригінальна акрилова табличка на двері

Зазвичай, таблички на дверях допомагають в орієнтації, вони потрібні для того, щоб знайти необхідне офісне приміщення. Щоб Ваші клієнти не витрачали купу часу на пошуки, рекомендуємо купити акрилові таблички під замовлення. Компанія «Гудвіл Дизайн сервіс» займається виробництвом даної продукції в короткі терміни і за вигідною ціною. Ми гарантуємо індивідуальний підхід до кожного замовника!

 

Акрил (оргскло) виглядає досить стильно і служить довго. З даного матеріалу можна замовити зовнішні, адресні, офісні таблички, рекламні та інформаційні вивіски, покажчики. Вони можуть бути різних кольорів, виготовляються методом лазерного гравірування, фрезерування, різання, а також за допомогою аплікацій з самоклеющейся плівки і т.д.

Треба зауважити, що акрилові таблички є нетоксичними, міцними (товщина шпону від 1-16 мм). Їх можна встановлюватися як всередині будівлі, так і на фасаді.

Виготовлення прозорих табличок з акрилу має свої особливості:

  • матеріал – литий акрил товщиною 3-6 мм;
  • основа може бути як прозорою, так і різнобарвною;
  • оформлення підбирається нашими дизайнерами спільно із замовником;
  • метод кріплення – двосторонній скотч, на саморізи або дистанційні тримачі.

Ознайомитися з прикладами макетів Ви можете в каталозі на нашому сайті. Також ми готові розглянути індивідуальні пропозиції наших клієнтів і втілити їх в реальність.

Таблички і рекламні вивіски можуть бути повністю виготовлені з оргскла (підстава разом з накладними буквами з акрилу) або в поєднанні з іншими матеріалами. Ми можемо запропонувати окантовку з металопрофілю, підстава з композиту, а також інші способи. Це питання важливо обговорити з нашими менеджерами попередньо.

Нанесення інформації виконується кількома методами (на вибір):

  • гравірування;
  • накладні букви;
  • врізні букви;
  • печатка;
  • аплікація.

Рекламні вивіски з акрилу дуже яскраві і виразні. Це елітний і красивий матеріал. Правильно підібрана комбінація кольорів і дизайн забезпечать успіх Вашої компанії. Ми можемо створити вивіску по Вашому ескізу.

Чому з нами вигідно співпрацювати?

Компанія «Гудвіл Дизайн сервіс» має 18 років досвіду в сфері рекламно-оформлювальних робіт. Ми використовуємо власне сучасне обладнання і новітні технології. Гарантія якості на нашу продукцію висока, при цьому ціни залишаються досить демократичні. Замовити акрилові таблички (Київ) можна прямо зараз на нашому сайті або за телефоном. Виготовлення прозорих табличок з акрилу, даже самой крупной партии, будет выполнено в максимально короткие сроки.

Таблички і вивіски з оргскла – чудове прикраса для Вашого приміщення. Адже багато відвідувачів в першу чергу звертають увагу на імідж компанії. Ми готові допомогти Вам створити прекрасний образ для Вашої фірми. Наші фахівці працюють над тим, щоб результат повністю задовольнив Ваші запити. акрилові таблички можуть бути стильними та сучасними! Чекаємо Ваших замовлень!

Інші види табличок

1. Скляні
2. Акрилові
3. Пластикові
4. З металізованою плівкою
5. Адресні
6.Офісні
7. З гравіюванням
8. Інформаційні
9. Рекламні
10. Металеві
11. Бронзові
12. Світлодіодні