тел.: (044) 205-38-73
(067) 494-10-10
(068) 201-75-81
gudvil2017@gmail.com
тел.: (044) 205-38-73
(067) 494-10-10
(068) 201-75-81
gudvil2017@gmail.com

Ми працюємо: пн-пт, 10:00 - 18:00
Вихідний: сб, нд

gudvil2017@gmail.com


3. Вивіски для ресепшн офісів

Якісне виготовлення інтер’єрних вивісок для ресепшн та лобі. Ми пропонуємо широкий вибір нестандартних вивісок, виготовлених із високоміцних матеріалів, для виготовлення вивісок, які задовольнять потреби навіть найвибагливіших клієнтів.

Просуваючи свій бізнес та створюючи брендинг на відкритому повітрі, не забувайте про вивіски лобі та ресепшн.

Вивіски для ресепшну або лобі для бізнесу є безмежним джерелом творчості. Завдяки широкому спектру варіантів ми створюємо знаки, які підвищують культуру вашого бренду та зміцнюють ваш стиль. Він розроблений, щоб відповідати індивідуальності вашої компанії та пожвавити атмосферу вашого підприємства. Користувальницькі вивіски в лобі не тільки допомагають підвищити впізнаваність бренду, але й служать іншим цілям, таким як керівництво та інформування відвідувачів. Більше інформації щодо виготовлення логотипів для офісу можна знайти тут.

Тут, у Гудвіл Дизайн Сервіс – Київській компанії з виготовлення вивісок, наші виробничі потужності дозволяють нам виготовляти вивіски з будь-яких матеріалів для ваших бізнес-вимог. Ми гарантуємо, що кожен знак точно відображає справжнє уявлення вашого бізнесу.

Різноманітні технології виготовлення та стилі дизайну допомагають нам створювати найінноваційніші та найскладніші рекламні рішення для нестандартного брендингу в лобі або респшн. Ми створюємо вивіски, які перевершують ваші очікування.

Зміцніть бренд своєї компанії зі стильними вивісками для лобі та ресепшн.

Типи

Тут, у Гудвілі Дизайн сервіс – місцевій компанії з виготовлення вивісок в Києві – ми виробляємо вітрини тільки з високоякісних матеріалів.

Наприклад, акрилові вивіски у фойє – гаряча тенденція брендингу у лобі – бувають різних форм та стилів. Це ідеальний вибір для тих компаній, які шукають способи надати своїм відвідувачам відчуття комфорту та довіри.

Ми пропонуємо широкий спектр рішень для вивісок у вестибюлі: від вивісок на стійці реєстрації, вивісок з підсвічуванням до вивісок на замовлення.

Застосування

Коли справа доходить до будь-якої успішної стратегії бізнес-маркетингу та брендингу, знаки лобіювання є наріжним каменем, який ніколи не слід забувати. Ми виробляємо широкий асортимент вивісок у готелях, церквах та офісах для демонстрації вашого місця у кращому світлі.

Офісні вивіски є чудовим доповненням до виставкових центрів, конференц-центрів, медичних центрів та інших установ, де створення «правильного» першого враження у ваших клієнтів має вирішальне значення.

Знаки лобі готелю додають архітектурний елемент та сміливу заяву до загального дизайну зони прийому. Прийомні знаки передають успіх та силу компанії.

Переваги
Міцні та привертають увагу вивіски, які підтримують успіх компанії протягом багатьох років
Привабливий і сучасний: показує вашим гостям та конкурентам, що ви йдете в ногу з останніми тенденціями
Різноманітність варіантів знаків та матеріалів: можна легко налаштувати, вибравши стиль, обробку та варіанти монтажу
Індивідуальний дизайн, який відповідає вашому фірмовому стилю та показує людям, чим ви займаєтеся, вашими основними цінностями та всіма важливими складовими
Представляє фірмовий стиль за рахунок використання фірмових функцій, таких як логотип, кольори та інша комерційна графіка
Відображає ваші нагороди і тим самим підтверджує довіру до вашого бізнесу та допомагає потенційним клієнтам краще дізнатися про ваші досягнення.

 

Друк

Ви можете замовити індивідуальні вивіски з вашим індивідуальним дизайном. Ми використовуємо високоякісні УФ та цифрові принтери для виготовлення наших вивісок. Відразу після друку чорнило висихає під впливом ультрафіолетових променів, що робить їх стійкими до сонячних променів і вицвітання. Таким чином, друк зберігатиме свій первинний вигляд протягом тривалого періоду.

Різання та гравіювання

Ми пропонуємо вітальні знаки для готелів та офісів у бажаних формах та розмірах. Для досягнення цієї мети ми використовуємо точні різальні верстати, такі як фрезерні верстати з ЧПУ, лазерні та цифрові різаки. Ці різці дозволяють нам робити вивіски в будь-якій можливій формі.

Встановлення

Встановлення нестандартних вивісок залежить від типу вивіски, оскільки різні вивіски потребують різних варіантів установки. Знаки можуть бути прикріплені безпосередньо до стіни або закріплені елегантними стійками. Деякі знаки можуть бути встановлені на спеціальних конструкціях. Гудвіл Дизайн пропонує послуги з встановлення у Києві та поблизу . Наша команда професійних майстрів готова надати вам швидкий та якісний монтаж.

Супутні товари

3D-літери (об’ємні літери) – ці жирні літери ідеально підходять для демонстрації назви вашого бренду на стійці реєстрації або поряд із входом до офісу. Ви можете замовити об’ємні букви з широкого спектру матеріалів.

Світлові вивіски – якщо вам потрібно відразу привернути увагу своїм логотипом, то вам потрібні саме знаки, що світяться. Ви можете створити ці вивіски, щоб зобразити назву вашої компанії у фойє. Ці енергозберігаючі світлодіодні вивіски зі світлодіодним підсвічуванням привернуть загальну увагу 24/7.