тел.: (044) 205-38-73
(067) 494-10-10
(068) 201-75-81
gudvil2017@gmail.com
тел.: (044) 205-38-73
(067) 494-10-10
(068) 201-75-81
gudvil2017@gmail.com

Ми працюємо: пн-пт, 10:00 - 18:00
Вихідний: сб, нд

gudvil2017@gmail.com


Світлова реклама

Світлова реклама – яскраве рішення просування бізнесу

Потрібно збільшити приплив клієнтів? Замовте світлову рекламу в компанії «Гудвіл Дизайн сервіс». Вона не тільки прикрасить місто яскравими квітами і сяйвом, а й принесе прибуток Вашому бізнесу, просуваючи його.

Зовнішня світлова реклама зазвичай розміщується на фасаді будівель з метою просування товарів і послуг. Для виробництва використовуються сучасні, легкі і довговічні матеріали:

 • композит;
 • акрил (оргскло);
 • ПВХ.

Грамотно спланована і виготовлена ​​світлова реклама (світиться реклама) зробить будь-який бізнес процвітаючим. Наша компанія займається виробництвом першокласної і професійної зовнішньої реклами. Якщо Вам потрібна світлова зовнішня реклама виготовлення в Києві, дзвоніть нам за телефоном, щоб обговорити всі деталі. Ми пропонуємо світлові вивіски різних форм і ефектів. Але в першу чергу, необхідно вирішити який різновид вивісок підійде у вашому випадку.

Види світлової реклами

Конструкції з світяться елементами привертають увагу значно краще, ніж аналогічні вироби без підсвічування. Зовнішня світлова реклама особливий результат приносить в темний час доби або в похмуру погоду.

Компанія «Гудвіл Дизайн сервіс» пропонує виготовлення наступних видів світиться реклами:

 • світлові букви (світяться літери для реклами) – яскрава вивіска з об’ємних літер з контражурной або фронтальної підсвічуванням. Виготовляються з пластику, металу або оргскла. Стійко переносять різкі температурні перепади, атмосферні опади і відрізняються тривалим терміном експлуатації;
 • світлові вивіски – ідеально підійдуть для розміщення всередині приміщення з метою інформування про акції, меню, спеціальні пропозиції. Даний вид реклами використовується в офісах компаній, банківських установах, медичних центрах;
 • світлова панель – рекламна вивіска з композиту з вирізаними написами і зображеннями, які підсвічуються. Використовується для оформлення фасадів будівель, дверного отвору, внутрішньої і зовнішньої реклами;
  рекламний світловий короб – являє собою об’ємну конструкцію з лицьовою поверхнею з транслюцентного матеріалу. Його використовують для навігації в ТРК, офісних центрах і місцях громадського користування, а також для ознайомлення потенційної аудиторії з компанією, магазином, рестораном;
  біжучий світлова панель – рухома світлодіодна вивіска для магазину, ресторану або офісу. Може застосовуватися як всередині, так і зовні будинків для збільшення потоку клієнтів.

Дизайн світлової реклами

Виробничі технології стрімко розвиваються, і з кожним днем ​​світлова реклама розширює свої пропозиції. Ви можете замовити у дизайнера компанії «Гудвіл Дизайн сервіс» індивідуальний проект світиться конструкції з урахуванням місцезнаходження бізнесу, сфери діяльності, виду продукції або послуг, корпоративної символіки. Ви можете запропонувати своє бачення світлової вивіски або замовити готовий макет, який представлений в каталозі на нашому сайті.

Монтаж світловий (світиться) реклами

Зовнішня світлова реклама встановлюється власноручно або за допомогою бригади фахівців-монтажників нашої компанії. Для того, щоб дізнатися орієнтовну вартість послуги монтажу, необхідно надати фото з місця розміщення рекламної конструкції.

Застосування зовнішньої світлової реклами

Світиться реклама від компанії «Гудвіл Дизайн сервіс» особливо необхідна, якщо Ваша організація працює переважно в нічний або вечірній час доби:

 • кафе;
 • бари;
 • нічні клуби;
 • аптеки;
 • магазини.

Якщо Ваше заклад працює вдень, тоді Вам потрібна світлова зовнішня реклама (виготовлення в Києві) з відкритим світлодіодним освітленням і рядком, що біжить.

Ціна виготовлення світлової реклами

Одна і та ж за змістом світлова вивіска може сильно відрізнятися за ціною, тому що загальна вартість формується з урахуванням наступних факторів:

 • габарити;
 • вид підсвічування;
 • матеріал виготовлення.

Тільки Вам вирішувати, скільки Ви готові заплатити за світлову вивіску. Чим якісніше конструкція, тим вона дорожча.

Всі деталі можете обговорити по телефону з менеджером нашої компанії. Зовнішня світлова реклама доступна до замовлення на головній сторінці сайту. Діє доставка по всій Україні.