тел.: (044) 205-38-73
(067) 494-10-10
(068) 201-75-81
gudvil2017@gmail.com
тел.: (044) 205-38-73
(067) 494-10-10
(068) 201-75-81
gudvil2017@gmail.com

Ми працюємо: пн-пт, 10:00 - 18:00
Вихідний: сб, нд

gudvil2017@gmail.com


Вивіска на будівлю

Вивіска на будівлю: оригінальне і красиве оформлення Вашої компанії

Зовнішня реклама у вигляді вивіски на фасаді будівлі в Києві досить поширена. Унікальний дизайн здатний не тільки донести потенційному клієнту потрібну інформацію про діяльність Вашої компанії, але і виділити її серед конкурентів.
Можна констатувати факт, що на сьогоднішній день жодна організація не може функціонувати без вивіски. Згідно статті 9 Закону України «Про рекламу» на фасаді торговельного об’єкта повинна розміщуватися вивіска, яка містить інформацію про найменування та режимі роботи суб’єкта господарювання.
Щоб уникнути штрафних санкцій в разі незаконного розміщення реклами, потрібно отримати дозвіл на розміщення вивіски на фасаді будівлі від головного архітектора міста. Наша компанія «Гудвіл Дизайн сервіс» здійснює узгодження вивіски на фасаді будівлі з місцевою владою, потім виробляє монтаж за вказаною адресою.

Види вивісок на будівлю

У «Гудвіл Дизайн сервіс» можна замовити виготовлення вивіски на фасаді будівлі будь-якої складності. Ми створюємо яскраві, великі, що привертають увагу зовнішні вивіски різних видів:

  • несвітлові – стандартна і недорога табличка з ПВХ, акрилу, металу, композиту або пінопласту. Інформація наноситься за допомогою спеціальної плівки, що самоклеїться;
  • світлові – вивіски обладнані підсвічуванням (неонової, люмінесцентної, світлодіодним) з внутрішньої або тильної сторони;
  • об’ємні букви – об’ємна конструкція з окремо стоячих букв;
  • лайтбокси – світлові короби з внутрішньою підсвіткою;
  • панель кронштейн – кріпиться на фасаді будівлі поперек потоку руху людей;
  • дахові установки – велика конструкція, яка кріпиться на дах будівлі за допомогою спеціальних штирів.

Вивіска на будівлю, виготовлення якої виконано фахівцями «Гудвіл Дизайн сервіс», прослужить Вам не один рік. Наша компанія володіє власними виробничими потужностями, сучасним обладнанням і використовує передові технології, тому якість готових виробів завжди на вищому рівні.

Рекламна вивіска на будівлю: виготовлення, ціна, монтаж

Компанія «Гудвіл Дизайн сервіс» пропонує повний комплекс послуг – від розробки ескізу до розміщення вивісок на будівлі. Зверніть увагу, вивіска на будівлю – виріб, який створюється під замовлення.  Тому її ціна залежить від ряду факторів:

  • матеріал виготовлення;
  • розмір вироби;
  • складність дизайну;
  • спосіб нанесення зображення, написи, підсвічування і т.п.

Щоб дізнатися конкретну ціну, досить відправити запит на виготовлення вивіски на фасаді будівлі, вказавши всі вимоги та побажання. Розміщення вивісок на фасаді будівлі здійснюється нашими фахівцями за вказаною Вами адресою. Якщо у Вас виникли певні питання, дзвоніть нам за телефоном, номер якого вказаний на сайті компанії «Гудвіл Дизайн сервіс».

Інші види вивісок

1. Рекламні
2. Фасадні
3. Офісні
4. Вуличні
5. Неонові
6. Світові
7. Інформаційні
8. На будівлю
9. Для кафе
10. Для ресторану
11. Для магазину
12. Для салона краси

Також вам можливо буде цікаво: виготовлення табличок, виготовлення вивісок, об’ємні літери, брендування авто, банеры, лайтбокс, 3D друк.