тел.: (044) 205-38-73
(067) 494-10-10
(068) 201-75-81
gudvil2017@gmail.com
тел.: (044) 205-38-73
(067) 494-10-10
(068) 201-75-81
gudvil2017@gmail.com

Ми працюємо: пн-пт, 10:00 - 18:00
Вихідний: сб, нд

gudvil2017@gmail.com


23. Брелоки, номерки

Брелоки, сувенірні брелоки, номерки для кімнат, номерки в гардероб, номерки на двері, номерки для камер зберігання, розробка дизайну брелків, все це і не тільки ви можете замовити у нас прямо зараз. Не варто забувати, що оригінальний, якісний, красивий брелок відкладе в пам’яті клієнта приємні враження, він також є своєрідним маркетинговим інструментом!

Замовити номерки для магазинів, ресторанів, готелів, театрів, баз відпочинку, спорткомплексів, кафе, саун, медустанов.

Брелоки для ключів і номерки для гардероба

Сувенірні брелоки – річ непомітна, але незамінна. Якісні металеві брелоки практичні і ефективні. До нас в «Гудвіл Дизайн сервіс» спілкуються, щоб замовити брелоки з логотипом як своєрідний маркетинговий інструмент:

 • для просування бренду або продукту;
 • для роздачі клієнтам, партнерам в якості сувенірів при проведенні промо-акцій і різних тематичних заходів.

Вдало подарований брелок з красивим і стильним дизайном буде нагадувати потенційному клієнту або майбутнього партнера про Вашу компанію або товар, і він точно не піде до конкурента.

Наші клієнти – це замовники з усієї України. Ми пропонуємо виготовлення брелків в Києві з логотипом з різних матеріалів. Ознайомитися із зразками готових виробів можна в каталозі на нашому сайті. Ми можемо відправити товар до найближчого відділення Нової Пошти або з доставкою до дверей кур’єром.

Особливості виготовлення брелків

«Гудвіл Дизайн сервіс» пропонує послугу розробка дизайну брелків під Ваш корпоративний стиль (колірна гамма, символи, логотипи). В якості основи вироби використовуються наступні матеріали:

 • акрил;
 • метал;
 • пластик.

Виготовляючи брелоки під замовлення в Києві, ми в першу чергу орієнтуємося на побажання замовника. Професійно створений макет, технічне завдання і надання логотипу в векторі допомагають чітко визначити бачення клієнтів майбутнього брелка.

Корпоративна продукція: виготовлення номерків

Виготовлення номерків в Києві – це один з видів іміджевої продукції, носій рекламної інформації. Вони повинні бути красивими, елегантними і унікальними, щоб виключити можливі випадки шахрайства. Багато замовляють у нас номерки для кімнат, камер схову, на двері і в гардероб з нанесенням логотипу, назви організації та контактами. Нанесення інформації виконується методом механічної фрезерування, випалювання або обклеюванням вінілової плівкою.

У «Гудвіл дизайн сервіс» можна замовити наступні види номерків:

 • номерки для кімнат – двосторонні номерки дуже зручно видавати відвідувачам готелів. З одного боку можна вказати номер кімнати, а з іншого – контактну інформацію для зв’язку з ресепшені;
 • номерки в гардероб – акрилові або металеві вироби різного кольору, з логотипом компанії і тонкої лазерним гравіюванням по контуру;
 • номерки на двері – дуже привабливо виглядають металеві номерки, пофарбовані в золотистий колір. За бажанням можна прикрасити гравіюванням;
 • номерки для камер зберігання – найкраще вибрати акрил в якості матеріалу виготовлення, оскільки він служить набагато довше за інших. Написі не будуть стиратися, що дуже важливо для тих, хто віддає свої речі на зберігання.

Брелоки і номерки в Києві від «Гудвіл Дизайн сервіс»

Широкий вибір брелків і номерків з різних матеріалів в оригінальному виконанні можна замовити у нас на сайті або по телефону. Ціна на виробництво розраховується виходячи з таких параметрів:

 • розмір;
 • форма;
 • покриття;
 • обсяг тиражу;
 • вид кріплення.

Всю необхідну інформацію Вам нададуть наші консультанти. Зворотній зв’язок здійснюється оперативно, протягом робочого дня.