тел.: (044) 205-38-73
(067) 494-10-10
(068) 201-75-81
gudvil2017@gmail.com
тел.: (044) 205-38-73
(067) 494-10-10
(068) 201-75-81
gudvil2017@gmail.com

Ми працюємо: пн-пт, 10:00 - 18:00
Вихідний: сб, нд

gudvil2017@gmail.com


3. Фігурний лайтбокс

Світлові лайтбокси нестандартної форми – це виграшний маркетинговий хід, що дозволяє виділити свій бізнес в жорсткому конкурентному середовищі української столиці. Якщо замовити фігурний лайтбокс в Києві, то фахівці компанії Гудвіл Дизайн сервіс виготовлять дизайн-макет і готову рекламну конструкцію всього за кілька робочих днів, надаючи при цьому, повний спектр додаткових послуг:

  • Збір дозвільних документів на установку конструкції.
  • Монтажні роботи.
  • Доставку будь-яким зручним замовнику способом.
  • Сервісне обслуговування.

Нестандартний фігурний лайтбокс – яка форма краще?

Вибір форми для фігурного лайтбоксу (світлового короба) залежить лише від побажань замовника. Сьогодні всі технологічні можливості виробництва дозволяють виконати – круглі, трикутні, овальні, нестандартні короба методом вакуумного формування.

В результаті цього процесу готовий виріб виходить монолітним, без щілин, зазорів. Це добре позначається як на процесі заповнення короба світловим обладнанням, так і на його довговічності, надійності. Якщо фігурний лайтбокс планується використовувати в жорстких атмосферних умовах, для більш інтенсивної захисту – поверхня додатково ламінується.

Щоб замовникам легше було розібратися з нашими можливостями, на даній сторінці представлені зразки готових робіт. Найбільш затребуваним варіантом є реалізація світлового короба, за формою повторює логотип компанії або її брендову продукцію.

Це вдале поєднання, воно відмінно справляється з важливою рекламної навантаженням, що працює в режимі 24/7 і при цьому, не вимагає додаткових витрат з рекламного бюджету компанії.

Освітлювальне обладнання

Незважаючи на найскладнішу і вигадливу форму короба, без джерела світла він буде виглядати менш виразним.

Для підсвічування рекламної конструкції найчастіше використовуються довговічні, енергоефективні світлодіодні стрічки. Їх вартість звичайно вище ніж у звичайних люмінесцентних ламп, але конструктивні особливості і характеристики останніх, не дозволяють їх застосовувати в тонких фігурних лайтбоксах, в інтер’єрних світлових коробах.

До того ж, енерговитрати на такі світильники і їх недовгий термін служби, вимагають постійного сервісного обслуговування по їх заміні.

Щоб замовити фігурний лайтбокс в Києві в компанії Гудвіл Дизайн сервіс, відправте свою заявку на нашу адресу або зателефонуйте за вказаними телефонами.

Ціна готової рекламної конструкції залежить від багатьох чинників – якості і кількості використаних в проекті матеріалів, складності макета, термінів виготовлення, труднощі проведення монтажних робіт.