тел.: (044) 205-38-73
(067) 494-10-10
(068) 201-75-81
gudvil2017@gmail.com
тел.: (044) 205-38-73
(067) 494-10-10
(068) 201-75-81
gudvil2017@gmail.com

Ми працюємо: пн-пт, 10:00 - 18:00
Вихідний: сб, нд

gudvil2017@gmail.com


2. Об’ємні літери з підсвічуванням

Рекламна вивіска – це візитна картка компанії, адже по її зовнішньому вигляду клієнти роблять висновки про престиж і солідность фірми. Якщо Ви хочете швидко розширити цільову аудиторію і заявити про себе, при виборі варіанту оформлення зовнішньої реклами віддайте перевагу об’ємним буквам з підсвічуванням. Їх яскрава і оригінальна зовнішність змусить потенційних клієнтів звернути увагу на Вашу компанію. Наявність підсвічування допоможе створити привабливий візуальний ефект, який буде приковувати погляди оточуючих.

Об’ємні букви з підсвічуванням (Світлові): особливості виготовлення

Об’ємні рекламні букви залучають широким спектром можливостей для оформлення, простотою монтажу та ціновою доступністю. для виготовлення об’ємних літер з підсвічуванням використовують пластик, акрил і нержавіючу сталь. Ці матеріали роблять рекламну конструкцію презентабельною, довговічною, надійною, стійкою до атмосферних і механічних впливів. За підсвічування рекламних букв відповідають неонові трубки, енергозберігаючі лампи або світлодіодні стрічки. На сьогоднішній день самим надійним, практичним і довговічним варіантом підсвічування вважаються світлодіоди. Вони відрізняються мінімальним рівнем енергоспоживання, бюджетної вартістю і довговічністю. За допомогою світлодіодних стрічок можна створити оригінальні візуальні ефекти і продовжити термін служби всієї рекламної конструкції.

Варіанти оформлення підсвічування рекламних букв

У рекламній індустрії розрізняють три типи підсвічування об’ємних букв:

  • Відкрите підсвічування – припускає монтаж неонових трубок або точкових світлодіодів всередині букв, але при цьому передня панель конструкції відсутнія. Вивіска з об’ємними літерами і відкритим підсвічуванням відрізняється яскравістю і презентабельністю. Така реклама помітна в будь-який час доби. Крім того, вона гармонійно поєднується з іншими рекламними продуктами.
  • Внутрішня підсвітка – припускає монтаж світлових елементів всередині букв. Як внутрішнє підсвічування часто використовують світлодіодні стрічки або енергозберігаючі лампи, які легко монтуються всередині короба. Герметичність конструкції захищає світлові елементи від атмосферного впливу, що в рази подовжує термін служби зовнішньої реклами.
  • Контражурним – припускає монтаж світлодіодів, енергозберігаючих ламп або неонової трубки по периметру букв. Такий підхід дозволяє створити ефект сяйва по контуру об’ємної конструкції, підвищуючи тим самим презентабельність всієї конструкції.

Де замовити зовнішню рекламу за прийнятними цінами?

Якщо Ви шукаєте надійного виробника об’ємних літер з підсвічуванням в Києві, скористайтеся пропозицією нашої компанії. Ми займаємося виготовленням високоякісної інтер’єрної та зовнішньої реклами. Для виготовлення об’ємних літер ми використовуємо тільки довговічні і надійні матеріали, тому гарантуємо, що наша реклама прослужить Вам довгі роки. Інші види об’ємних літер

Без підсвітки
З підствіткою
З пенопласту
Пластикові
З акрилу
Металеві літери
Для магазину
Для офісу та ресепшн
Для весілля