тел.: (044) 205-38-73
(067) 494-10-10
(068) 201-75-81
gudvil2017@gmail.com
тел.: (044) 205-38-73
(067) 494-10-10
(068) 201-75-81
gudvil2017@gmail.com

Ми працюємо: пн-пт, 10:00 - 18:00
Вихідний: сб, нд

gudvil2017@gmail.com


22. Освітлення фасаду будівель

Зовнішнє освітлення, архітектурне освітлення

Наша компанія здійснює комплексні роботи по освітленню фасадів будівель, декоративному освітленню фасадів, архітектурному освітленню, підсвічуванню завдань, підсвічуванню фасадів, висвітленню вітрин, художньму підсвічуванню фасадів, зовнішньому освітленню, починаючи від розробки проекту і закінчуючи монтажем і запуском в експлуатацію установок освітлення.

Архітектурне освітлення, освітлення фасаду – формує позитивний імідж компанії, виконує рекламну функцію, покращує естетичні властивості архітектурних споруд, підвищує безпеку, допомагає підкреслити індивідуальність.

Для реалізації проекту освітлення використовуються надійні та економічні освітлювальні прилади, для яких характерні високий термін служби, безпека, висока світловіддача, простота експлуатації.

Зовнішнє освітлення високої якості за доступною ціною.

Зовнішнє освітлення це сучасні європейські технології прикраси будівель, фасадів, вітрин і вулиць. За допомогою декоративного підсвічування будівля набуває нового, більш привабливого вигляду, її фасад помітний здалеку, а яскраво оформлена вивіска приваблює відвідувачів своїми різнокольоровими фарбами. Але зовнішнє освітлення це не тільки успішний маркетинговий хід, а й своєрідне мистецтво, завдяки якому наші вулиці втрачають свою монотонність, а натомість набувають красу і привабливість.

Особливо це стосується архітектурних пам’яток, висвітлення яких надає їм ще більшого колориту і значимості для туристів. Якісно оформлене і встановлене підсвічування є важливим доповненням до зовнішнього вигляду будівлі і вигідно відрізняє його на тлі інших міських будівель. Вона виділяє вигідно оформлені і привабливі місця і, навпаки, приховує окремі недоліки будівлі.

Варто відзначити, що архітектурне освітлення затребуване не тільки для культурних пам’яток, а й для торгових центрів, заміських котеджів, урядових установ. Особливо помітний ефект професійно встановленого підсвічування викликає в нічний час доби, коли її мерехтливі вогні видно далеко за межами самої будівлі.

Дуже важливо, щоб архітектурне освітлення встановлювали фахівці, так як цей процес вимагає не тільки інженерних навичок, а й відомостей про проектування будівлі та принципів практичного застосування світлотехнічних засобів.

Компанія “Гудвіл Дизайн сервіс” не тільки встановлює зовнішнє і архітектурне освітлення, але і розробляє проект спільно з клієнтом. За чотирнадцять років роботи ми прикрасили сотні будівель і пам’ятників культури, тому в нашому професіоналізмі сумніватися не доводиться.