тел.: (044) 205-38-73
(067) 494-10-10
(068) 201-75-81
gudvil2017@gmail.com
тел.: (044) 205-38-73
(067) 494-10-10
(068) 201-75-81
gudvil2017@gmail.com

Ми працюємо: пн-пт, 10:00 - 18:00
Вихідний: сб, нд

gudvil2017@gmail.com


1. Лайтбокс односторонній, двосторонній

Ви шукаєте підходящу вивіску для свого бізнесу і ніяк не можете вирішити на чому ж зупинитися? Ця знайома ситуація повторюється досить часто. Сьогодні ми допоможемо вам вибрати лайтбокс (світловий короб) – ідеальне рекламне рішення при досить демократичних витратах на його покупку. Для наочності, на сторінці сайту представлено портфоліо наших робіт. Фахівці компанії Гудвіл Дизайн сервіс зможуть виготовити їх за індивідуальним проектом за короткий час.

Якій конструкції віддати перевагу?

За своїм конструктивним рішенням класичний лайтбокс (світловий короб) буває однобічний і двосторонній. Він складається з каркаса, на нього згодом закріплюються светопропускающие рекламні панелі: передня – якщо обраний односторонній варіант; передня і задня – якщо двосторонній. Щоб у вас не залишалося сумнівів, відзначимо кілька найважливіших переваг світлового короба:

  • Помітний з дальньої відстані, служить своєрідним орієнтиром для покупців в темний час доби.
  • Для виконання каркаса можливо використовувати як дорогі матеріали – метал, композит, що особливо актуально при тривалій експлуатації, так і бюджетні – пластик, алюміній, що підходить для інтер’єрних вивісок, які не піддаються особливим навантаженням.
  • Вибравши лайтбокс двосторонній або панель-кронштейн, замовник отримує в два рази більше площі для розміщення рекламної інформації.
  • Світлопропускаючі панелі виконують з акрилу, полікарбонату, композитного матеріалу, банерній тканині, що істотно відрізняється за вартістю.
  • Банерна тканина – універсальне покриття, що дозволяє частіше міняти інформаційне наповнення лайтбоксу, не змінюючи його каркас, що знову ж таки збільшує ефективність і окупність реклами.
  •  Для залучення уваги потенційних клієнтів, особливо в місцях великого скупчення людей, можна вибрати фігурний каркас, повністю або частково повторює форму логотипу вашої компанії.

Освітлення в односторонньому лайтбоксі – важлива деталь

Одним з елементів одностороннього і двостороннього лайтбоксу (світлового короба) є його підсвічування, що і перетворює звичайний короб в яскраву і ефектну конструкцію, добре помітну в вечірній та нічний час. Для цих цілей використовують звичайні люмінесцентні лампи, неонові трубки, світлодіодне підсвічування. Кожен з цих варіантів має свої переваги і недоліки. За типом розміщення світильників можна виділити такі:

  • Фронтальна. Джерело світла закріплений відразу за передньою панеллю (в односторонньому лайтбоксі) або між 2 панелями (в двосторонньому).
  • Торцева. Джерело світла закріплений уздовж бічних сторін короба.
  • Контражурним. Джерело світла плавно огинає всі нанесені на лицьовій панелі елементи по контуру, створюючи ореол, що світиться або ефект ширяють у повітрі букв і символів.

Фахівці компанії Гудвіл Дизайн сервіс за 18 років роботи на рекламному ринку виготовили безліч варіантів рекламних конструкцій. На їх вартість впливає не тільки складність дизайну, але і якість матеріалу, складність монтажу, варіанти кріплення.