тел.: (044) 205-38-73
(067) 494-10-10
(068) 201-75-81
gudvil2017@gmail.com
тел.: (044) 205-38-73
(067) 494-10-10
(068) 201-75-81
gudvil2017@gmail.com

Ми працюємо: пн-пт, 10:00 - 18:00
Вихідний: сб, нд

gudvil2017@gmail.com


21. Прапори, вимпели, кубки

Прапор є одним з головних символів держави, міста, регіону, комерційної установи, організації, партії, спортивної команди. Сьогодні прапори служать не тільки історичним символом, але і є незмінним атрибутом корпоративного стилю, допомагають ефективно виділити місцезнаходження підприємства, організації, точки продажу. Прапор також є ефективним і недорогим рекламоносієм, який дозволить додати неповторності і яскравості будь-якому заходу, події, рекламній компанії.

У нас Ви можете замовити: державні прапори, прапори рекламні, корпоративні прапори, настільні прапори, прапори міжнародних організацій, фасадні прапори, прапори компанії, прапор з логотипом, прапори країн, прапор України.

Вимпели в наш час широко використовуються в багатьох сферах повсякденного життя і їх функції значно розширилися і змінилися. Без дружнього обміну вимпелами складно уявити спортивний захід. Вимпел це сувенір для учасників виставок, конференцій, різних заходів. Вимпел з логотипом відмінний пам’ятний подарунок і бізнес сувенір, а також ефективний спосіб демонстрації емблеми вашої компанії. Для виготовлення вимпелів застосовуються технології сублімації, шовкографії, механічної вишивки. Телефонуйте і замовляйте державні вимпели, вимпели регіональні, вимпели організацій, нагородні вимпели, сувенірні вимпели, вимпели з емблемою, вимпели з символікою, вимпели клубів, вимпели спортивних команд, корпоративні вимпели, вимпел з вишивкою, м’який вимпел.

Кубок прикрасить будь-який захід, який Ви проводите, кубок це символ перемоги, нагорода для людей, які виявили себе в тій чи іншій сфері. Кубок є найбільш значний варіант нагороди, який виглядає неймовірно презентабельно і оригінально. На нагородні кубки, спортивні кубки, футбольні кубки можуть наноситися написи або зображення за допомогою різних технологій. Ви можете купити кубок, замовити кубок різних розмірів, форм, індивідуальний кубок.