тел.: (044) 205-38-73
(067) 494-10-10
(068) 201-75-81
gudvil2017@gmail.com
тел.: (044) 205-38-73
(067) 494-10-10
(068) 201-75-81
gudvil2017@gmail.com

Ми працюємо: пн-пт, 10:00 - 18:00
Вихідний: сб, нд

gudvil2017@gmail.com


2. Клеймо

Ручне клеймо ударного типу – це спеціальний інструмент, який широко застосовується в різних галузях виробництва. Його використовують для нанесення логотипів, маркування деталей, тиснення по шкірі, захисту автентичності продукції та інших цілей. Для виготовлення металевих клейм для різних видів нанесення опуклого і гарячого тиснення використовують високовуглецеву сталь твердого гарту. Висока якість матеріалу є гарантією надійності і довговічності інструменту.

Особливості виготовлення клейма

Ударне клеймо являє собою міцний металевий стрижень, на профіль якого нанесено потрібне зображення або текст. Ударні ручні клейма працюють при серйозних навантаженнях, тому вони мають високий запас міцності.

Для виготовлення клейма на заздалегідь підготовлений металевий стрижень методом гравіювання наноситься необхідний відбиток. Це дозволяє отримувати навіть складні графічні елементи і дрібні шрифти, що особливо важливо при таврування невеликих за площею виробів.

Після нанесення відтиску клеймо проходить комп’ютерну перевірку, яка дозволяє виявити найменші дефекти ручного інструменту. У разі позитивного результату перевірки клеймо піддають термічній обробці, яка дозволяє домогтися необхідної міцності. Готовий виріб піддається повторній перевірці і сертифікації.

Виготовлення клейма в Києві

Виготовлення клейма найчастіше замовляють виробники різних інструментів, деталей і інших виробів, які потребують якісно маркування та захисту автентичності. Виготовлення ручного ударного клейма дозволить компанії наносити маркування на металеві, пластикові, дерев’яні та інші поверхні.

Наша компанія спеціалізується на виготовленні високоякісних клейм і штампів будь-якої складності. Ми можемо створити міцний, надійний, довговічний і якісний інструмент в найкоротші терміни. Наша компанія пропонує клієнтам найвигідніші умови співпраці. Багато великих компаній замовляють у нас виготовлення штампів в Києві, адже вартість їх виробництва в нашій компанії досить низька. Ми випускаємо вироби будь-якої складності. Щоб замовити виготовлення ручного клейма або штампу, зв’яжіться з менеджерами нашої компанії по телефону. Ми оперативно опрацюємо Вашу заявку і в найкоротші терміни виготовимо клеймо або штамп з потрібним відбитком.