тел.: (044) 205-38-73
(067) 494-10-10
(068) 201-75-81
gudvil2017@gmail.com
тел.: (044) 205-38-73
(067) 494-10-10
(068) 201-75-81
gudvil2017@gmail.com

Ми працюємо: пн-пт, 10:00 - 18:00
Вихідний: сб, нд

gudvil2017@gmail.com


3. Таблички на композиті

Таблички з композиту – це продукт, в якому ідеальним чином поєднується бездоганна якість виконання і доступна вартість. Завдяки презентабельнiй зовнішності і ціновiй доступності, композитні таблички та вивіски часто застосовуються для оформлення офісних екстер’єрів і фасадів будівель.

Особливості виготовлення табличок з композиту

Композит – це надійний матеріал, в основі якого лежить пластик, обрамлений з двох сторін листами алюмінію. Сучасні композити характеризуються підвищеною стійкістю до атмосферних впливів і корозії, тому вони ідеальним чином підходять для виготовлення зовнішньої реклами. З огляду на те, що колірна гамма композитних матеріалів обмежена, для фарбування поверхні в потрібний колір використовують кольорову плівку. Таблички з композиту відрізняються відмінною якістю, довговічністю і стійкістю до зовнішніх впливів. Для нанесення інформаційних текстів та рекламних зображень на поверхню композиту використовують самоклеючі плівки і накладні букви. Однак в деяких випадках, щоб підвищити презентабельність таблички з композиту, для нанесення текстів і картинок використовують технологію лазерного гравіювання або УФ-друку. На фінішному етапі виготовлення застосовується технологія фрезерної обробки, яка дозволяє експериментувати з варіантами оформлення. Табличка на будинок з композиту може мати дзеркальну або матову поверхню. Крім того, замовник має можливість вибрати дизайн рамки, яка обрамляє табличку, і спосіб монтажу. Композитні таблички дарують замовникам безмежні можливості по вибору варіантів оформлення. Це допоможе Вам створити ідеальний рекламний продукт з оригінальною зовнішністю, який підкреслить неповторний корпоративний стиль компанії.

Переваги та сфери застосування табличок з композиту

Таблички з композитних матеріалів відрізняються довговічністю і морозостійкістю. Вони стійкі до впливу корозії, тому надовго зберігають презентабельний зовнішній вигляд. Таблички з композиту з гравіюванням або об’ємними літерами відрізняються високим споживчим попитом, адже вони здатні задовольнити смаки найвибагливіших клієнтів. Таблички з композитів мають широкий спектр застосування. Вони використовуються, як в повсякденному житті, так і на великих підприємствах. Композитна вивіска стане відмінним «навігатором» в автосалоні, фінансовій установі і навіть на заводі. Без табличок з композиту не проходить жодна виставка або презентація, адже вони є невід’ємною складовою масштабних рекламних кампаній. Інші види табличок

1. Скляні
2. Акрилові
3. Пластикові
4. З металізованою плівкою
5. Адресні
6.Офісні
7. З гравіюванням
8. Інформаційні
9. Рекламні
10. Металеві
11. Бронзові
12. Світлодіодні