тел.: (044) 205-38-73
(067) 494-10-10
(068) 201-75-81
gudvil2017@gmail.com
тел.: (044) 205-38-73
(067) 494-10-10
(068) 201-75-81
gudvil2017@gmail.com

Ми працюємо: пн-пт, 10:00 - 18:00
Вихідний: сб, нд

gudvil2017@gmail.com


Послуги та ціни

Зовнішня реклама Київ – ціни

Подивитися і скачати прайс всіх послуг

Вартість виготовлення та встановлення різної зовнішньої реклами залежить від декількох факторів. З одного боку, внутрішні конструкції, як правило, коштують дешевше, ніж вуличні вивіски, тому що внутрішні вивіски не повинні протистояти вітру і інших елементів, які можуть викликати руйнування. Точно так же світлові вивіски, такі як неонові вивіски або рекламні щити, зазвичай коштують дорожче, ніж конструкції, в яких не використовується електрика. Крім того, тимчасові знаки для таких подій, як рекламні акції або продажу, обходяться дешевше, ніж довговічні конструкції, наприклад, з назвами компаній або призначені для залучення клієнтів.

Також варто враховувати кількість букв, які будуть йти на знаку, і які матеріали підкладки будуть використовуватися для виготовлення виробу.

Фактори, що впливають на витрати


На вартість зовнішньої реклами, вивісок і табличок впливають кілька факторів, наприклад кількість квітів на дизайні. Як правило, чорно-білі вивіски будуть коштувати дешевше барвистих предметів.

Крім того, якщо дизайн складний, він, ймовірно, буде дорожче, ніж знак з декількома словами, написаними на ньому.

Інші фактори, які слід враховувати, включають матеріал, з якого виготовлений елемент, і для чого покупець буде використовувати знак. Якщо клієнт проводить рекламну акцію, найкращим рішенням може стати менш дорога пластикова реклама. Проте, бізнес-дизайн повинен бути зроблений з довговічного матеріалу, який з часом скоротить витрати.

Також важливо враховувати розмір предмета. Як правило, великі проекти коштують дорожче, ніж маленькі знаки. Нарешті, проблеми з установкою можуть сильно вплинути на вартість предмета. Установка рекламного щита або неонового дизайну набагато дорожче, ніж установка вивіски перед будівлею. Вибір цих факторів є способом контролю витрат.