тел.: (067) 494-10-10
(068) 201-75-81
gudvil2017@gmail.com
тел.: (067) 494-10-10
(068) 201-75-81
gudvil2017@gmail.com

Ми працюємо: пн-пт, 10:00 - 18:00
Вихідний: сб, нд

gudvil2017@gmail.com


4. Таблички з металізованої плівкою

Таблички з металізованої плівкою – кращий спосіб розміщення інформації

Компанія «Гудвіл Дизайн сервіс» виготовляє настільні, наддвернi, офісні та фасадні таблички із застосуванням металізованої плівки. Ця плівка зі срібною і золотистої поверхнею призначена для плоттерного різання. Підходить для внутрішнього, так і зовнішнього застосування. На сьогоднішній день це одна з найпопулярніших технологій в напрямку зовнішньої реклами.

Табличка з металізованої плівкою сприяє підтримці іміджу компанії, а також допомагає клієнту добре запам’ятати Ваш продукт або послугу, щоб не помилитися з вибором наступного разу. Сфера застосування даного рекламного матеріалу широка – це і покажчики, і вивіски, і різні інформаційні таблички. Високий рівень якості та приємна цінова політика нашої компанії «Гудвіл Дизайн сервіс» точно не залишать нікого байдужими. Друк на металізованої плівці має відмінну якість, перевірена роками.

Даний матеріал має ряд переваг:

  • стійкий до впливу ультрафіолетового випромінювання;
  • не піддається впливу вологи і води;
  • витримує різкі перепади температур;
  • не дряпається;
  • не береться хімічного впливу.

Завдяки цим якостям табличка з металізованої плівкою має великий термін експлуатації. Металізована вказівна табличка на фасаді будівлі може прослужити не менше 10 років, при цьому матиме первозданний зовнішній вигляд. Поверхня плівки може бути глянсовою або матовою. Основа конструкції – акрил, дерево, пластик. Сама плівка складається з декількох шарів, а також додаткового покриття, який дозволяє наносити на її поверхню різні види друку та вдосконалювати її ефект.

Чому варто замовити табличку з металізованої плівкою у нас?

Обклеювання плівкою вимагає певних професійних навичок, умов і технологій. Поверхня повинна бути ідеально чистою, рівною, гладкою і сухою. Наша компанія «Гудвіл Дизайн сервіс» має власне налагоджене виробництво і сучасне обладнання для виготовлення табличок і вивісок з металізованої плівкою. Професійні фахівці виконують роботу різної складності дуже якісно і в стислі терміни. Ми зробимо все, щоб металізована вказівна табличка повністю задовольнила бажання наших замовників. Ми готові розглянути пропозиції з Вашими власними ескізами. Також ми пропонуємо послуги нашого дизайнера, який спільно з Вами створить оригінальне і яскраве оформлення інформаційної та рекламної таблички. Оформити замовлення можна в будь-який зручний для Вас час на нашому сайті, через електронну пошту або по телефону. Ми пропонуємо купити табличку з металізованої плівкою під замовлення в Києві за вигідною ціною. Компанія «Гудвіл Дизайн сервіс» гарантує якісну піч і виконання роботи на високому рівні. Доставка товару здійснюється в усі регіони України кур’єрськими службами. Інші види табличок

1. Скляні
2. Акрилові
3. Пластикові
4. З металізованою плівкою
5. Адресні
6.Офісні
7. З гравіюванням
8. Інформаційні
9. Рекламні
10. Металеві
11. Бронзові
12. Світлодіодні