тел.: (067) 494-10-10
(068) 201-75-81
gudvil2017@gmail.com
тел.: (067) 494-10-10
(068) 201-75-81
gudvil2017@gmail.com

Ми працюємо: пн-пт, 10:00 - 18:00
Вихідний: сб, нд

gudvil2017@gmail.com


Об’ємні металеві літери

Одним з найбільш іміджевих і довговічних варіантів реклами по праву вважаються об’ємні металеві літери. На сьогоднішній день їх успішно використовують для оформлення фасадів будівель, виготовлення дахових конструкцій, для внутрішнього декору інтер’єрів. З огляду на той факт, що вартість об’ємних літер з металу вище, ніж у аналогічної реклами, виконаної з акрилу або пластику, їх вибирають для себе компанії, які бажають продемонструвати свої клієнтам власну солідність і надійність.

До того ж, металеві літери не тільки виглядають більш презентабельно, вони ще мають більш високий термін служби, від 10 років і довше, а також менше піддаються вандалізму і не страждають від зовнішніх погодних умов.

Види металевих об'ємних літер

Сьогодні ринок пропонує найрізноманітніші види об’ємних металевих букв, виготовлених по самим інноваційним технологіям. Щоб вся рекламна конструкція виглядала ще більш солідно, її можна помістити на підкладку з композитного матеріалу.

А ось щоб заощадити, об’ємні букви виконують з більш бюджетного акрилу, і лише лицьову їх частина декорують металевими аплікаціями. У цьому випадку можливо доповнити об’ємні букви внутрішньою підсвіткою, візуально надавши їм футуристичної легкості і невагомості.

Наші переваги виготовлення металевих об'ємних літер

Для декорування внутрішніх інтер’єрів, оформлення зони ресепшн можна замовити виготовлення об’ємних металевих букв з більш тонкого металевого профілю, що знизить і загальну собівартість конструкції. Загальний цінник замовлення безпосередньо залежить від розміру букв, їх форми та об’єму. Для підтримки загального корпоративного стилю виконується забарвлення букв в кольори, що відповідають загальній стилістиці компанії. Цей прийом також допоможе продовжити термін служби встановленої рекламної конструкції.

Компанія “Гудвіл Дизайн сервіс” виконає весь комплекс робіт з виготовлення об’ємних металевих букв «під ключ» за оптимально короткі терміни.

Фахівці компанії розроблять і підберуть:

  • Персональний дизайн-макет, розрахувавши при цьому оптимальні розміри букв.
  • Якісні матеріали і комплектуючі.
  • Кольорову гаму і схему внутрішньої або зовнішньої підсвічування.

Замовивши об’ємні букви з металу в “Гудвіл Дизайн сервіс” клієнти отримують гарантійне обслуговування, професійний рівень робіт по монтажу і демонтажу конструкції.