тел.: (044) 205-38-73
(067) 494-10-10
(068) 201-75-81
gudvil2017@gmail.com
тел.: (044) 205-38-73
(067) 494-10-10
(068) 201-75-81
gudvil2017@gmail.com

Ми працюємо: пн-пт, 10:00 - 18:00
Вихідний: сб, нд

gudvil2017@gmail.com


4. Вивіски для магазинів

Не секрет, що запорука успішної торгівлі – це компетентний персонал, якісні товари, вигідне розташування торгової точки і, звичайно, ефективна зовнішня реклама. Вивіска для магазину – це прекрасний інструмент, який в режимі 24/7 привертає увагу потенційних покупців і допомагає перетворити їх на постійних клієнтів.

Оригінальна і яскрава вивіска для магазину одягу або продуктів в найкоротші терміни збільшить цільову аудиторію. Щоб зовнішня реклама стала ефективним способом заманювання покупців, підійдіть до вибору її оформлення з максимальною відповідальністю.

Які бувають вивіски для магазинів?

У нашому асортименті Ви знайдете різні види магазинних вивісок:

    • Об’ємні букви – оригінальна реклама для магазину, яка може виступати в ролі окремого елемента або в складі оригінальної рекламної композиції. Для виготовлення об’ємних рекламних конструкцій використовують оргскло, алюміній, ПВХ і інші матеріали, які володіють стійкістю до атмосферних впливів. Об’ємну рекламу доповнюють світловими елементами, що робить її помітною в будь-який час доби. Головні переваги цього варіанту реклами для магазину – тривалий експлуатаційний термін, читабельність і оригінальний зовнішній вигляд.
    • Лайтбокс – популярний варіант зовнішньої реклами. Каркас лайтбоксу виконаний з металу, а в якості обшивки використовують оргскло або полікарбонатні матеріали. Рекламний текст і зображення наносяться за допомогою цифрового друку або вінілової плівки. За підсвічування конструкції в темний час доби відповідають неонові трубки. Серед переваг лайтбоксів виділяють довговічність, величезний вибір форм і варіантів підсвічування конструкції. Якщо Ви шукаєте рекламу для магазину, яка буде привертати увагу покупців навіть вночі, зупиніть свій вибір на лайтбоксі. У нашому портфоліо є безліч фото прикладів вивісок для магазинів, які допоможуть оцінити всі переваги конструкції лайтбокс.
    • Плоскі вивіски – бюджетний варіант зовнішньої реклами для магазину, який відрізняється простотою монтажу. Плоска вивіска являє собою конструкцію, яка складається з металевого каркаса і вінілової плівки. До переваг плоскою зовнішньої реклами відносять доступну вартість, широкий спектр колірних рішень і величезний вибір варіантів оформлення. Єдиним недоліком плоских вивісок вважається відсутність світлових елементів.

Особливості вибору вивіски для магазину

Вивіска для магазину жіночого одягу або продуктів в першу чергу повинна відповідати нормативним вимогам. Розміщення зовнішньої реклами в містах України регулюється цілою низкою постанов і нормативних актів, тому перед монтажем зовнішньої реклами доведеться отримати дозвіл. Співробітники держструктур допоможуть визначити, чи Ваша вивіска для магазину продуктів або одягу збігається з чинним законодавством. Головне завдання зовнішньої реклами – привернути увагу, тому вивіска для магазину повинна бути презентабельною і оригінальною. У процесі опрацювання зовнішнього вигляду конструкції вивчіть зразки вивісок на магазин і постарайтеся уявити, як вона буде виглядати на місцевості. Врахуйте, що вивіска на магазин має бути інформативною, тому підберіть рекламний текст, який допоможе представити Ваші товари з кращого боку. Також зверніть увагу на те, що вивіска для магазину повинна бути читабельною навіть на відстані або під кутом.

Де замовити вивіску для магазину?

Якщо Ви шукаєте, де замовити оригінальну вивіску для магазину в Києві, зверніть увагу на наші пропозиції. Використовуючи наш віртуальний каталог, Ви зможете ознайомитися з фото зразками красивих вивісок для магазинів і вибрати підходящий варіант оформлення. Ми пропонуємо клієнтам широкий спектр рекламних послуг: від розробки дизайну до оформлення екстер’єру торгової точки. Величезний вибір дизайнів допоможе без зайвих зусиль підібрати підходящий варіант вивіски для Вашого магазину. У нас Ви зможете замовити оригінальні та яскраві вивіски для магазинів за доступною ціною. Для виготовлення рекламних конструкцій ми використовуємо ультрасучасне обладнання та якісні матеріали, тому наша зовнішня реклама прослужить Вам не один рік.  

Інші види вивісок

1. Рекламні
2. Фасадні
3. Офісні
4. Вуличні
5. Неонові
6. Світові
7. Інформаційні
8. На будівлю
9. Для кафе
10. Для ресторану
11. Для магазину
12. Для салона краси