тел.: (044) 205-38-73
(067) 494-10-10
(068) 201-75-81
gudvil2017@gmail.com
тел.: (044) 205-38-73
(067) 494-10-10
(068) 201-75-81
gudvil2017@gmail.com

Ми працюємо: пн-пт, 10:00 - 18:00
Вихідний: сб, нд

gudvil2017@gmail.com


17. Оформлення вітрин

Вітрина або ж вікна Вашого магазину за рахунок своєї площі – це те інформаційне поле, яке при правильному оформленні допоможе вам звернути на себе увагу клієнтів і реалізувати будь-які ідеї.
Оформлена вітрина магазину це не тільки елемент зовнішньої реклами, але і позиціонування бренду, імідж і фірмовий стиль магазину.

Грамотний дизайн та оформлення вітрини допоможе привернути увагу потенційних клієнтів, сформувати необхідне уявлення про статус і якість пропонованих товарів і послуг, допомагає переконати випадкового перехожого стати клієнтом компанії.

Для оформлення вітрин ефективним рішенням є: аплікація самоклеючою плівкою, повнокольоровий широкоформатний друк на банері чи плівці, підсвічування вітрин, вивіски, світлові короби (лайтбокси), об’ємні букви, світлодинамічні рішення.

Вітрина це не тільки обличчя магазину, а одночасно його реклама і образ. Правильно оформлені вітрини для магазинів в рази збільшують кількість покупців, і відповідно Ваш прибуток. Багато власників забувають про це, вважаючи, що найголовніше це якісний товар, а все інше справа другорядна. Безумовно, продукція, яку реалізує Ваш магазин повинна відповідати всім прийнятим нормам і бути привабливою для клієнта. Але як він дізнається про неї, якщо вітрини для магазинів виглядають як елемент інтер’єру і нічого з себе не представляють?

Важливо пам’ятати, що заощадивши на оформленні вітрини і на роботі професіонала, можна втратити не тільки потенційних покупців, але і свій імідж. Вітрина повинна не тільки уособлювати собою товар, який вона рекламує, але і бути цікавою, такою, що запам’ятовуватися, щоб до неї захотілося підійти знову і знову. Професійна прикраса вітрин це ціле мистецтво і під силу воно далеко не кожному. Тому для того, щоб істотно підвищити продажі замовте у компанії “Гудвіл Дизайн сервіс” оформлення вітрини для магазинів і вже через короткий період часу попит на Вашу продукцію зросте в кілька разів!