тел.: (044) 205-38-73
(067) 494-10-10
(068) 201-75-81
gudvil2017@gmail.com
тел.: (044) 205-38-73
(067) 494-10-10
(068) 201-75-81
gudvil2017@gmail.com

Ми працюємо: пн-пт, 10:00 - 18:00
Вихідний: сб, нд

gudvil2017@gmail.com


Заборонні таблички (Знаки) виготовлення

Для успішної, а головне безпечної роботи своїх офісів, підприємств, торгових точок, пропонуємо замовити в компанії “Гудвіл Дизайн сервіс” забороняючі таблички, знаки, виконані відповідно до чинних державних норм за колірною гамою і типорозміру. Ці знаки і елементи навігації виготовляються з надійних, довговічних і досить недорогих матеріалів, і є обов’язковими атрибутами кожного приміщення.

Наші фахівці запропонують вам такі конкурентні переваги:

  • Точне виконання термінів замовлення.
  • При обмеженому бюджеті замовника – використання типових макетів.
  • Виготовлення нестандартних табличок будь-яких типорозмірів.
  • Якісні матеріали та поліграфія.
  • Відправлення в будь-який населений пункт країни.
 

Застосовувані матеріали

 

Щоб виготовити забороняє табличку або знак у виробництві використовуються: бюджетний полімерний матеріал різної товщини, а також металеві листи з нержавіючої сталі, алюмінію, латуні, дюралюмінію, оцинкованого заліза. У роботі застосовується техніка нанесення аплікації, трафаретного друку або термодруку. Ми завжди працюємо з перевіреними матеріалами, забезпечуючи високу якість готового виробу, що також впливає на його довговічність, практичність і забезпечує в подальшому легкий догляд.

Якщо ваша компанія має в своєму розпорядженні паркувальну зону, то їй обов’язково потрібні спеціальні заборонні знаки. Вони можуть бути виготовлені як окрема конструкція або з кріпленням на стіні, огорожі, воротах.

Перед тим як приступити до роботи ми обов’язково:

  • Узгодимо з клієнтом варіант графічного дизайну таблички.
  • Запропонуємо до перегляду готове портфоліо наших робіт.
  • Визначимо типорозміри кожної забороняє таблички або знака.
  • Надамо знижку за оптовий замовлення.

Перед тим як зателефонувати нам за телефонами, вказаними на сторінці сайту “Гудвіл Дизайн сервіс” або відправити онлайн повідомлення, ви вже зараз можете подивитися в тематичному каталозі варіанти наших готових зразків. Якщо ви знайшли те, що шукали – терміни виконання замовлення знизяться до 1-2 днів. Якщо ж ні, то ми завжди готові розробити персональний дизайн під ваші вимоги.