тел.: (067) 494-10-10
(068) 201-75-81
gudvil2017@gmail.com
тел.: (067) 494-10-10
(068) 201-75-81
gudvil2017@gmail.com

Ми працюємо: пн-пт, 10:00 - 18:00
Вихідний: сб, нд

gudvil2017@gmail.com


7. Виносні щити (штендери)


Штендер, виносний щит – мобільна рекламна конструкція, яка є одним з найбільш популярних видів зовнішньої реклами за рахунок своєї ефективності, простоти використання і невисокої вартості.
Основа штендера – металевий каркас різних форм (прямокутний штендер, арочний штендер, «скріпка» та ін.). До каркаса кріпиться основа, яка виконана з пластика, оцинкованого металу, алюмінієвої композитної панелі, на яку наноситься інформація спеціальними самоклеючими плівками двома методами: повнокольоровим друком, якщо необхідно розмістити фотозображення або плоттерною різкою з подальшою аплікацією.

Штендер – це компактна і зручна вулична реклама, яка представляє собою розкладну конструкцію з однією або двома поверхнями для нанесення рекламних матеріалів. Особливою популярністю рекламні штендери користуються в багатолюдних місцях, оскільки вони служать потужним інструментом по залученню уваги перехожих.

Технологія виготовлення штендерів

Рекламні штендери інтер’єрного і виносного типу виробляються з легких, надійних і довговічних матеріалів, які гарантують міцність, мобільність і презентабельність конструкції. У рекламній індустрії для виготовлення штендерів найчастіше використовують такі матеріали, як:

  • оргалит – недорога сировина, яке має підвищену стійкість до атмосферних впливів;
  • стільниковий полікарбонат – практичний і міцний матеріал, який привертає простотою експлуатації і ціновою доступністю;
  • тонкий пластик – бюджетна сировина, яку з огляду на підвищену чутливість до впливу низьких температур найчастіше використовують для виготовлення інтер’єрних штендерів;
  • оцинкований метал – недорогий, міцний, надійний і довговічний матеріал, який підходить для виготовлення виносних і інтер’єрних штендерів.

Для нанесення рекламних матеріалів на поверхню штендера використовують технології високоточної цифрового друку та аплікації плівкою, що самоклеїться, яка має підвищену стійкість до атмосферних опадів і перепадів температур.

Види рекламних штендерів і їх переваги

На сьогоднішній день відомі наступні види рекламних штендерів, придбати які можна за прийнятними цінами:

  • Пластикові – використовують в якості виносної реклами, оскільки вони відрізняються легкістю і мобільністю.
  • Інформаційні – представляють собою розкладну конструкцію, яка має дві поверхні для нанесення реклами за допомогою крейди. Інформаційний штендер дозволяє без особливих зусиль змінювати текст рекламного повідомлення, що є незаперечною перевагою конструкції.
  • Т-подібний штендер являє собою металеву конструкцію, яка встановлюється на міцні і стійкі опори. Т-подібний штендер може бути одно- і двостороннім.
  • Штендер з Click-системою – сучасний рекламний продукт зі стійким і міцним каркасом. Особливістю такої конструкції вважається наявність спеціальної Click-системи, яка дозволяє без особливих зусиль змінювати рекламні матеріали без розбирання щита.
  • А-образний – затребуваний варіант вуличної реклами. До переваг А-образних штендерів відносять підвищену стійкість до атмосферних впливів, що в рази подовжує термін служби рекламного щита.

Також вам можливо буде цікаво: виготовлення табличок, виготовлення вивісок, об’ємні літери, брендування авто, банеры, лайтбокс, 3D друк.