тел.: (044) 205-38-73
(067) 494-10-10
(068) 201-75-81
gudvil2017@gmail.com
тел.: (044) 205-38-73
(067) 494-10-10
(068) 201-75-81
gudvil2017@gmail.com

Ми працюємо: пн-пт, 10:00 - 18:00
Вихідний: сб, нд

gudvil2017@gmail.com


14. Цінники набірні, пластикові

Якщо Ви хочете прикрасити вітрину Вашого магазину, надати їй більш привабливий і презентабельний вигляд, хочете залучити нових клієнтів, Вам просто необхідно замовити наші набірні цінники. У нас Ви зможете купити цінники набірні пластикові різних видів і типорозмірів, але дуже простих у застосуванні. Вартість товару Ви складаєте з цифр-цінників, як простий дитячий конструктор.

Цінники продаються комплектами. Комплект складається з 100 набірних цифр. Комплектація може бути будь-якою – Ви самі визначаєте яких цифр і скільки Вам потрібно. Якщо Ви не впевнені у виборі, то можете замовити стандартну комплектацію комплекту – в такому комплекті цифри від «0» до «9» йдуть в кількості по 10 шт. Виготовляються на чорній фішці з цифрами жовтого, білого кольору, «під срібло», «під світле золото», під «чисте золото».

Детально з типорозмірами цінників, їх характеристиками і вартістю Ви можете ознайомитися відкривши прайс, розміщений на цій сторінці.

Виготовлення цінників, виробництво цінників, цінники для магазину, цінник пластиковий

Цінники для магазину – необхідний атрибут успішної торгівлі. Адже для реалізації товару важлива не тільки його ціна і якість, але і презентабельне оформлення вітрини, на якій цей товар розташований. Для того, щоб покупець міг вільно орієнтуватися в ціновій політиці і самостійно визначити, яку суму необхідно витратити на той чи інший бюджет, було налагоджено виробництво цінників.

Раніше продавці писали їх від руки і цей процес не тільки займав досить багато часу, але і результат не завжди відповідав очікуванням. Крім того, ціни часто змінювалися і доводилося по кілька разів переробляти вже готові інформатори. Таку проблему з легкістю вирішать складальні пластикові цінники, які передбачають швидку заміну будь-якої з цифр на ціннику. Сьогодні ж стало можливим масове виготовлення цінників на будь-який смак і дизайн. Вони можуть відрізнятися формою, кольором, матеріалом і його щільністю, але основна їх функція – інформування покупця про найменування, ціни і виробника товару – залишилася незмінною.

Одним з найбільш затребуваних є цінник пластиковий. З плюсів – легкість у використанні, доступність на ринку рекламної продукції. Такі вироби бувають декількох видів: навісні, настільні, цінники на магніті і тримачі для цінників. Не дивлячись на легкість і еластичність матеріалу – є дуже міцними і не піддаються різним фізичним впливам.

Крім того, пластикові цінники легко встановлюються і при необхідності замінюються на нові.