тел.: (044) 205-38-73
(067) 494-10-10
(068) 201-75-81
gudvil2017@gmail.com
тел.: (044) 205-38-73
(067) 494-10-10
(068) 201-75-81
gudvil2017@gmail.com

Ми працюємо: пн-пт, 10:00 - 18:00
Вихідний: сб, нд

gudvil2017@gmail.com


2. Таблички латунні

Таблички з латуні – це унікальний рекламний продукт, який вважається символом процвітання і надійності. Латунні вивіски мають презентабельний зовнішній вигляд і відмінні експлуатаційні характеристики, вони відмінно доповнюють інтер’єр і екстер’єр офісного приміщення. Для виготовлення табличок з латуні використовують благородний кольоровий метал, який відрізняється підвищеною зносостійкістю і поєднується з усіма існуючими технологіями декорування.

Особливості виготовлення латунних вивісок

Для виготовлення табличок використовують листи кольорового металу товщиною від 1,8 до 7 міліметрів, що дозволяє втілити в життя самі оригінальні дизайнерські рішення. На початковому етапі майстри підбирають заготовки відповідно макету готового продукту, після чого приступають до фрезерування і глибокого або опуклого гравірування. Далі вони переходять до підготовки кріпильних отворів і об’ємної фаски. Після закінчення цих робіт майстра переходять до обробки поверхні і заливці стійкою емаллю, а після повного висихання складу – до підбору монтажних кріплень.

Таблички з латуні з опуклими або плоскими буквами випускаються в різних варіантах, оскільки такий рекламний продукт не має обмежень по дизайну і технології виготовлення. На поверхню таблички наносяться букви висотою від 7 міліметрів і товщиною від 1 міліметра.

За функціональним призначенням вивіски з латуні бувають офісні (інтер’єрні), зовнішні (фасадні), 3D таблички, бирки, шильди, ритуальні (для пам’ятників) і іменні. Найчастіше таблички з латуні з гравіюванням або об’ємними літерами мають глянсовий фон, але в якості альтернативи ми пропонуємо Вам вивіски з матовою поверхнею. Поліровані таблички стійкі до атмосферних впливів, вони ідеальним чином вписуються в екстер’єр будівлі і доповнюють його своєю оригінальністю. Вивіски з матовою поверхнею часто використовують для внутрішнього оформлення офісу, оскільки в вуличних умовах їх експлуатація скрутна.

Переваги табличок з латуні

Латунні вивіски, крім представницької зовнішності, мають цілий ряд переважних якостей:

  • Тривалий термін експлуатації. Таблички з латуні відрізняються довговічністю і міцністю, тому вони прослужать Вам довше, ніж вивіски з композитних матеріалів.
  • Вишуканість і неповторний стиль. Незважаючи на те, що світ інтер’єрного дизайну – це мінлива среда, таблички з латуні завжди актуальні і затребувані. Вони вважаються символом успішності і престижу.
  • Зручність монтажу. Існує кілька варіантів кріплення рекламних конструкцій: саморізи, двостороння клейка стрічка або декоративні кріплення.
  • Стійкість до впливів. Латунні вивіски мають підвищену зносостійкість і стійкість до зовнішніх впливів. Вони ідеальним чином підходять, як для внутрішнього, так і для зовнішнього оформлення офісу.

Інші види табличок

1. Скляні
2. Акрилові
3. Пластикові
4. З металізованою плівкою
5. Адресні
6.Офісні
7. З гравіюванням
8. Інформаційні
9. Рекламні
10. Металеві
11. Бронзові
12. Світлодіодні