тел.: (044) 205-38-73
(067) 494-10-10
(068) 201-75-81
gudvil2017@gmail.com
тел.: (044) 205-38-73
(067) 494-10-10
(068) 201-75-81
gudvil2017@gmail.com

Ми працюємо: пн-пт, 10:00 - 18:00
Вихідний: сб, нд

gudvil2017@gmail.com


Об’ємні літери на весілля

Весільна церемонія – це завжди романтичне і дуже урочиста подія. Тож не дивно, що всі молодята намагаються зробити його таким, що запам’ятовується, зафіксувавши на безлічі фото і відео кадрів.

В останні роки для створення привабливого антуражу в банкетному залі, на фотосесії, в РАГСі особливою популярністю користуються об’ємні букви на весілля, виготовлені за індивідуальним проектом з найрізноманітніших матеріалів. Цей недорогий і дуже ексклюзивний елемент декору надає всьому торжеству особливого приватного настрою.

Объемные буквы на свадьбу

Об'ємні букви для заручин і весільних урочистостей

Використовувати об’ємні букви можна не тільки на церемонії весілля, а й під час заручин або на веселому дівич-вечорі. Для цього можна підібрати варіант, який підходить під ідею будь-якого сімейного торжества.

Якщо у молодят немає своїх варіантів, в портфоліо компанії “Гудвіл Дизайн сервіс” завжди можна знайти готові макет, а фахівці доопрацюють їх під індивідуальні вимоги замовників.

Щоб весільний декор ідеально вписався в концепцію торжества, потрібно заздалегідь врахувати всі виникаючі нюанси. Якщо замовити об’ємні букви з пінопласту або дерева на весілля, то це гарантує їх високу схоронність навіть у дощову погоду. Після закінчення свята такий декор ще деякий час буде прикрашати оселю молодят.

Для виїзного одруження, проведеного на природі під імпровізованим шатром, часто використовуються легкі об’ємні букви з картону, гофрокартону, тканинної полотна великого формату.

Така ж невагома конструкція, але менших розмірів, буде доречним і ефектним аксесуаром на весільній фотосесії. Фахівці компанії “Гудвіл Дизайн сервіс” створять будь-який декор англійською, українською, російською мовами в самій різній стилістиці і кольоровій гамі.

Замовити об’ємні букви на весілля можна заздалегідь або напередодні торжества. Фахівці компанії “Гудвіл Дизайн сервіс” завжди виконують обумовлені терміни доставки. Ви можете бути впевненими, що отримаєте своє замовлення, виготовлений з якісних матеріалів з відмінним дизайном точно в строк. З нашими виробами ваше торжество буде особливим і незабутнім.