тел.: (044) 205-38-73
(067) 494-10-10
(068) 201-75-81
gudvil2017@gmail.com
тел.: (044) 205-38-73
(067) 494-10-10
(068) 201-75-81
gudvil2017@gmail.com

Ми працюємо: пн-пт, 10:00 - 18:00
Вихідний: сб, нд

gudvil2017@gmail.com


1. Рекламні вивіски

Рекламна вивіска – це невід’ємна частина іміджу організації та потужний рекламний інструмент, який сприяє активному розширенню клієнтської бази. Без яскравою зовнішньої реклами не обходиться жодна компанія, адже саме вона відповідає за залучення клієнтів і збільшення продажів.

На рекламну вивіску покладають інформаційну та рекламну функцію, тому при виборі дизайну зовнішньої реклами приділіть особливу увагу стилістиці оформлення і шрифтів. Врахуйте, що зовнішній вигляд рекламної вивіски повинен відповідати корпоративному стилю. Також приділіть увагу вибору місця розташування реклами, адже вона повинна бути на очах у великої аудиторії.

Види рекламних вивісок

Якщо Ви вирішили купити рекламну вивіску, в першу чергу ознайомтеся з видами зовнішньої реклами і їх особливостями. За місцем розташування рекламні вивіски діляться на зовнішні та інтер’єрні. Зовнішні вивіски монтують на фасаді, козирку або даху будівлі, в якому діє організація. Для виготовлення зовнішньої реклами застосовуються матеріали, які відрізняються довговічністю, зносостійкістю і стійкістю до атмосферних впливів. інтер’єрні рекламні вивіски, фото яких можна побачити в нашому портфоліо, служать для залучення покупців в місцях продажів і недалеко від них. Внутрішня реклама служить інформатором для клієнтів, вона урізноманітнює і затишок в інтер’єр офісного або торгового приміщення. Інтер’єрні вивіски виготовляють із пластику, металу або оргскла, а для нанесення рекламного тексту використовують аплікації, фрезерування або гравіювання. Рекламні вивіски бувають світлові та без підсвічування. Чи не світлові конструкції відрізняються економічністю, але в нічний час вони губляться в екстер’єрі будівлі, адже помітити їх в темряві без підсвічування неможливо. Світлова реклама здатна привертати увагу потенційних і постійних клієнтів в режимі 24/7. Світлові вивіски користуються широкою популярністю, оскільки вони вважаються потужним інструментом для залучення клієнтури. За типом підсвічування вони діляться на кілька категорій:

  • світлодіодні – відрізняються довговічністю і кольоровим розмаїттям, дозволяють створити оригінальну зовнішню і внутрішню рекламу, яка ніколи не залишиться без уваги;
  • люмінесцентні – завдяки ціновій доступності користуються величезною популярністю в сфері зовнішньої і інтер’єрної реклами, але за деякими параметрами програють неоновим і світлодіодним вивіскам;
  • неонові – гарантують яскраве світіння при мінімальному споживанні енергії, надають можливість створення яскравої вивіски будь-якої форми та дизайну.

Рекламні вивіски виготовляються у вигляді об’ємних букв, лайтбоксів, торцевих консолей і світлових панелей. У деяких випадках для створення ідеальної вивіски використовують кілька форм виготовлення реклами. Наприклад, світлові панелі або лайтбокси доповнюють об’ємними літерами і т.д.

Якісна реклама за демократичними цінами

Наша компанія протягом багатьох років займається виготовленням зовнішньої і інтер’єрної реклами. Ми завоювали довіру клієнтів, тому за короткий проміжок часу зайняли лідируючі позиції на рекламному ринку. Досвід і професіоналізм персоналу, високоякісна сировина і ультрасучасні технології дозволяють нам створювати вишукану і високоякісну рекламу, яка привертає загальну увагу. Ми надаємо населенню послуги з виготовлення та монтажу рекламних вивісок в Києві за найдоступнішими цінами. Наші фахівці допоможуть Вам підібрати оригінальне оформлення інтер’єрної та зовнішньої реклами, яке буде відповідати стилістиці компанії. Ми пропонуємо різні варіанти виконання рекламних вивісок від економ до преміум-класу і повністю несемо відповідальність за якість кінцевого продукту.

 

Інші види вивісок

1. Рекламні
2. Фасадні
3. Офісні
4. Вуличні
5. Неонові
6. Світові
7. Інформаційні
8. На будівлю
9. Для кафе
10. Для ресторану
11. Для магазину
12. Для салона краси

Також вам можливо буде цікаво: виготовлення табличок, виготовлення вивісок, об’ємні літери, брендування авто, банеры, лайтбокс, 3D друк.