тел.: (067) 494-10-10
(068) 201-75-81
gudvil2017@gmail.com
тел.: (067) 494-10-10
(068) 201-75-81
gudvil2017@gmail.com

Ми працюємо: пн-пт, 10:00 - 18:00
Вихідний: сб, нд

gudvil2017@gmail.com


1. Таблички на нержавіючій сталі

Рекламні таблички з нержавіючої сталі мають безліч варіантів виготовлення і способів нанесення рекламних текстів. Вони бувають шліфовані, дзеркальні, об’ємні, плоскі, з напиленням під «золото» і без напилення. Офісні та зовнішні таблички зі сталі завжди привертають увагу, незалежно від стилю оформлення. Вони здатні гідно зустріти співробітників і потенційних клієнтів компанії, підкреслити високий рівень обслуговування і бездоганну репутацію Вашої фірми.

Особливості виробництва рекламних табличок з нержавійки

За зовнішнім виглядом рекламні таблички з нержавійки являють собою металеву пластину, лицьова сторона якої має матову або глянсову поверхню. Для виготовлення рекламних конструкцій використовують сталеві пластини товщиною 1-1,5 міліметра. Зображення наноситься на поверхню таблички з допомогою спеціальних емалей, які стійкі до атмосферних і механічних впливів. Об’ємні таблички з нержавійки доповнюються металевими фасками, які кріпляться по периметру під кутом 90 або 45 градусів до поверхні рекламної конструкції. Виготовлення табличок з нержавіючої сталі ведеться за вдосконаленою технологією методом травлення, що надає поверхні рельєф і дозволяє зберегти чіткі краї зображень. У деяких випадках для виготовлення рекламної конструкції використовують технології хімічного гравіювання, зварювання і лазерного різання. Після нанесення рекламного тексту поверхню металевої таблички полірують до дзеркально-золотистого блиску, що сприяє підвищенню презентабельності рекламної конструкції.

Переваги фасадних вивісок з нержавійки

Рекламні таблички з нержавійки вважаються найбільш респектабельним варіантом зовнішньої і інтер’єрної реклами, оскільки вони виробляються з дорогого металу. Металеві таблички краще за інших корпоративних атрибутів розкажуть відвідувачам про престиж Вашої компанії.

Рекламні таблички з нержавіючої сталі мають масу переваг:

  • довгий термін служби (від 20 до 50 років);
  • стійкість до атмосферних і механічних впливів;
  • презентабельний зовнішній вигляд.

Металеві таблички з нержавіючої сталі не потребують особливого догляду і додаткового обслуговування. Вони ідеальним чином підходять в якості фасадної реклами, адже таблички з нержавійки гармонійно вписуються в будь-який екстер’єр і пожвавлюють будівлю. Крім того, вони відмінно поєднуються з будь-якими будівельними матеріалами: від бетону і цегли до мармуру і граніту. Інші види табличок

1. Скляні
2. Акрилові
3. Пластикові
4. З металізованою плівкою
5. Адресні
6.Офісні
7. З гравіюванням
8. Інформаційні
9. Рекламні
10. Металеві
11. Бронзові
12. Світлодіодні