тел.: (044) 205-38-73
(067) 494-10-10
(068) 201-75-81
gudvil2017@gmail.com
тел.: (044) 205-38-73
(067) 494-10-10
(068) 201-75-81
gudvil2017@gmail.com

Ми працюємо: пн-пт, 10:00 - 18:00
Вихідний: сб, нд

gudvil2017@gmail.com


27. Зоряне небо

Зоряне небо в квартирі, будинку доставить «море задоволення» Вам, Вашим близьким і дітям. Зоряне небовиготовляється зі високоякісної світлонакопичувальної ПВХ-плівки, яка відрізняється особливою інтенсивністю світіння після вимкнення освітлення і особливою тривалістю післясвітіння мінімум 4 години. Потрібно всього 10 хвилин прямого попадання світла, щоб активізувати дію фотолюмінофору, а потужний клейовий шар дозволяє нанести елементи зоряного неба на різну поверхню: цемент, цегла, дерев’яні панелі, штукатурку, ДСП, шпалери, скло та інше. Матеріал з якого виготовляються зірки повністю безпечний. Гарантійний термін експлуатації всередині приміщень не менше 5 років.

Світлодіодне підсвічування стелі це дуже поширена сучасна методика прикрашання інтер’єру, в якій використовується світлодіодна стрічка. Подібні технології світлового дизайну вже перестали бути чимось незвичайним і вишуканим, але вони все ще залишаються актуальними і затребуваними справжніми цінувачами домашнього комфорту і затишку.

Як правило, підсвічування стелі не вимагає трудомістких ремонтних робіт і перебудови інтер’єру. Сучасні технології дозволяють оформляти так зване приховане освітлення, яке ховає джерело світла, залишаючи тільки ореол, що ним випромінюється. Місце для установки підсвічування необхідно вибирати заздалегідь, передбачивши всі конструкції стелі. Дуже важливо, щоб світлодіодне підсвічування стелі не перебувало занадто близько до висвітлюючих предметів, це може вплинути на глибину і якість випромінюваного світла. Найкраще перед установкою підсвічування проконсультуватися з фахівцями, тому що ця процедура включає в себе кілька суттєвих нюансів, яких необхідно дотримуватися для правильного монтажу світлодіодної стрічки.

Слід пам’ятати, що крім того, що підсвічування стелі додає особливу атмосферу, вона ще й істотно розширює зорове сприйняття внутрішнього простору і перетворює особливості інтер’єру.

Для того, щоб врахувати всі ці особливості прикраси стелі не варто поспішати і встановлювати монтаж самостійно. Так як ця процедура включає в себе кілька етапів і від кожного з них залежить остаточний результат, найкраще вдатися до допомоги фахівців, які знають всі деталі установки світлодіодного підсвічування.

Компанія “Гудвіл Дизайн сервіс” є однією з найдосвідченіших і затребуваних на ринку оздоблювальних-освітлювальних технологій і дозволяє задовольнити будь-які, навіть найнеймовірніші побажання клієнтів!