тел.: (044) 205-38-73
(067) 494-10-10
(068) 201-75-81
gudvil2017@gmail.com
тел.: (044) 205-38-73
(067) 494-10-10
(068) 201-75-81
gudvil2017@gmail.com

Ми працюємо: пн-пт, 10:00 - 18:00
Вихідний: сб, нд

gudvil2017@gmail.com


13. Неонові вивіски

Неон, неонові вивіски, неонова реклама широко застосовуються як у зовнішній так і в інтер’єрній рекламі. За рахунок можливості надати неоновим трубкам різну конфігурацію, яскравого різнобарвного світіння, можливості роботи в режимі світлодинаміки (пульсації), вивіски з використанням неону добре привертають увагу потенцільних покупців і клієнтів. Неон може служити також для внутрішнього підсвічування об’ємних букв і світлових коробів.

Однак потрібно зазначити, що за рахунок істотного зниження споживання електроенергії, підвищеної надійності збільшує термін служби рекламоносіїв без втрати в яскравості і ефективності, більшої безпеки, останнім часом неонове підсвічування активно замінює світлодіодне підсвічування.

Неонові вивіски – яскравий імідж Вашої компанії

Для створення красивих світяться вивісок використовують інертний газ (неон або аргон), який яскраво світиться при впливі електрики. Ця ідея належить французу Жоржу Клоду, який в 1910 році створив неонову вивіску. Після цього неонова реклама стрімко набула популярності у всьому світі. Вулиці Києва вперше змінилися на початку 21 століття. Неонові вивіски з’явилися на фасадах будівель і засяяли безліччю рекламних вогнів. З того моменту столиця України стала одним з мальовничих місць в Європі. Сьогодні компанія «Гудвіл Дизайн сервіс» пропонує своїм клієнтам виготовлення вивісок з неоновим підсвічуванням. Наші професіонали виконають будь-яке замовлення, який стане чудовою прикрасою вулиці або інтер’єру.

Переваги неонової реклами

Приємно прогулюватися нічними вулицями, які висвітлюються. На сьогоднішній день в ролі додаткового освітлення виступають рекламні вивіски з підсвічуванням. Соковиті кольори неонових вивісок радують око і представлені у всіляких варіаціях виконання. Перехожі досить давно звикли до яскравого світіння в найнесподіваніших проявах, тому даний вид зовнішньої реклами є найефективнішим. Настільки високі позиції в даному ринковому сегменті неонової реклами обумовлюються її перевагами:

  • довговічність – на термін експлуатації не впливають погодні умови і робота в режимі світлодинаміки;
  • неон здатний краще за інших передавати і випромінювати світло;
  • неон піддається будь-яким формам;
  • неон може поєднуватися з будь-якими іншими рекламними елементами (об’ємні букви, лайтбокси, повнокольоровий друк і т.д.).

Технологія виробництва неонової реклами

В основі виготовлення неонових вивісок лежить використання скляних трубочок, наповнених інертним газом. Дані трубки мають потребу в харчуванні від електромережі, так як при подачі струму, газ починає яскраво світитися. Неонові лампи або трубки фіксуються до основи таблички з допомогою спеціальних тримачів. Неонові вивіски можуть бути декількох видів:

  • відкриті – неонове підсвічування нічим не закривається;
  • закриті – підсвічування використовується всередині світлового короба або металевих (акрилових) об’ємних літер;

Інші види вивісок

1. Рекламні
2. Фасадні
3. Офісні
4. Вуличні
5. Неонові
6. Світові
7. Інформаційні
8. На будівлю
9. Для кафе
10. Для ресторану
11. Для магазину
12. Для салона краси

Також вам можливо буде цікаво: виготовлення табличок, виготовлення вивісок, об’ємні літери, брендування авто, банеры, лайтбокс, 3D друк.