тел.: (044) 205-38-73
(067) 494-10-10
(068) 201-75-81
e-mail: gudvil2017@gmail.com
тел.: (044) 205-38-73
(067) 494-10-10
(068) 201-75-81
e-mail: gudvil2017@gmail.com

Мы работаем: пн-пт, 10:00 - 19:00
Выходной: сб, вс

13. Неонові вивіски

Неон, неонові вивіски, неонова реклама широко застосовуються як у зовнішній так і в інтер’єрній рекламі. За рахунок можливості надати неоновим трубкам різну конфігурацію, яскравого різнобарвного світіння, можливості роботи в режимі світлодинаміки (пульсації), вивіски з використанням неону добре привертають увагу потенцільних покупців і клієнтів. Неон може служити також для внутрішнього підсвічування об’ємних букв і світлових коробів.

Однак потрібно зазначити, що за рахунок істотного зниження споживання електроенергії, підвищеної надійності збільшує термін служби рекламоносіїв без втрати в яскравості і ефективності, більшої безпеки, останнім часом неонове підсвічування активно замінює світлодіодне підсвічування.

Чи не найпопулярнішим видом зовнішньої реклами є неон. І, по всій видимості, найефективнішим. Адже на вулиці складно не помітити світлові вивіски, що переливаються всіма кольорами веселки. Особливо сильно неонове підсвічування кидається в очі в темний час доби.

Виготовлення неонових вивісок має деякі особливості, завдяки яким, ці рекламні носії мають такі переваги, як довговічність і економічність. Неонове підсвічування здійснюється спеціальними неоновими трубками, виготовленими з особливого скла з напиленням. Пізніше ці трубки заповнюються газом – зазвичай це неон або аргон – і при підключенні до електричної мережі вони починають випромінювати свічення, що привертає увагу перехожих.

Так як технологія, по якій проводиться виготовлення неонових вивісок, не передбачає використання ниток розжарювання в освітлювальних елементах, то неонові трубки служать довше звичайних ламп. А крім цього, така схема дозволяє істотно економити електроенергію.

Компанія «Гудвіл Дизайн сервіс» пропонує вам широкий асортимент різноманітних неонових вивісок. Серед наших товарів ви зможете знайти такі конструкції.

Відкритий неон. Неонові трубки не закриваються іншими частинами конструкції і встановлені на лицьову частину рекламної панелі. Такі світлові вивіски забезпечують максимальну яскравість зображення.

Закритий неон. В цьому випадку освітлювальні елементи встановлюються всередині світлового короба або об’ємних літер.
Контражур. У таких вивісках установка трубок відбувається по контуру декоративних елементів вивіски, що надає малюнку яскравий ореол, що світиться.

Однак, говорячи про такий вид рекламних носіїв, як світлові вивіски, не можна обійти увагою і конструкції, в яких використовується світлодіодне підсвічування.

Виготовлення світлових вивісок, в яких застосовується світлодіодне освітлення, передбачає використання новітніх технологій і сучасного обладнання. З цієї причини вони не поступаються неоновим аналогам за такими параметрами, як довговічність і надійність. А в порівнянні з неоновим освітленням світлодіодне підсвічування споживає набагато менше енергії і може бути підключене до низьковольтної мережі. Принцип конструкції такий, що якщо перегорає один діод, то ті, що знаходяться з ним поряд не припиняють горіти, і, таким чином, світлодіодне освітлення абсолютно не втрачає в яскравості і якості.

Компанія «Гудвіл Дизайн сервіс» здійснює виготовлення світлових вивісок різного типу на ваше замовлення, а також і їх подальшу установку.