тел.: (044) 205-38-73
(067) 494-10-10
(068) 201-75-81
gudvil2017@gmail.com
тел.: (044) 205-38-73
(067) 494-10-10
(068) 201-75-81
gudvil2017@gmail.com

Ми працюємо: пн-пт, 10:00 - 18:00
Вихідний: сб, нд

gudvil2017@gmail.com


2. Вивіски

Вивіски – найпоширеніший вид зовнішньої реклами. Виготовляються різних форм і типів, із застосуванням найрізноманітніших матеріалів і технологій, несуть рекламний і інформаційний характер. Фасадна вивіска є важливою складовою іміджу компанії і служить своєрідною візитною карткою.

Виробництво та виготовлення дизайну Вивісок

У виготовленні вивісок використовуються різні елементи зовнішньої реклами – світлові короби (лайтбокси), інформаційні та рекламні щити з пластику та акрилу, композитні панелі, дахові установки, об’ємні букви, таблички, банери, акріллайти, покажчики, об’ємні і плоскорельєфні логотипи та інше.

Наша фотогалерея робіт

До окремого типу можна віднести інтер’єрну рекламу, часто використовувану в офісах компаній, виставкових майданчиках, торгових залах. Для виготовлення інтер’єрної реклами в основному застосовуються ті ж технології виробництва. Сюди можна віднести іміджеві логотипи, логотипи на ресепшн з об’ємних і плоскорельєфних елементів, лайтбокси, навігацію всередині приміщення.

Фасадні вивіски є досить поширеним і в той же час вкрай ефективним різновидом зовнішньої реклами. Адже така конструкція одночасно і виконує роль інформаційного носія, і справляється зі своїм безпосереднім завданням – рекламою.

Вивіски, безсумнівно, пожвавлять фасад будинку, розставлять на ньому яскраві акценти і привернуть увагу потенційних клієнтів.

Компанія «Гудвіл Дизайн сервіс» ось вже більше чотирнадцяти років займається виробництвом і монтажем фасадних вивісок. Ми виконуємо виготовлення зовнішніх вивісок для магазинів, кафе, барів та ресторанів, торгових центрів, промислових підприємств і некомерційних установ.

Виготовлення вивісок в Києві

Виготовлення зовнішніх вивісок можливо як з використанням підсвічування, так і без нього. У першому випадку клієнтові надається широкий вибір технічних методів реалізації задумки. Ви можете вибрати неонове, світлодіодне або люмінесцентне підсвічування.

Виготовлення фасадних вивісок включає в себе наступні стадії. Спершу розробляється дизайн, і клієнт стверджує розміри рекламного носія. Після цього вибирається матеріал для виробництва вивіски. Це може бути пластик, вініл, метал, ПВХ-плівка та інші матеріали.

Потім клієнт повинен затвердити місце розташування вивіски на фасаді будівлі і відповідність її корпоративному стилю компанії. На наступному кроці виконується безпосередньо виробництво самої вивіски. А на завершення всього процесу вивіска монтується на фасад обраної будови.

Вартість вивісок

Вартість вивіски розраховується індивідуально для кожного клієнта та залежить від обраних матеріалів, розмірів, наявності або відсутності підсвічування, складності виготовлення самої конструкції та її подальшого монтажу.

Ви можете завантажити наш прайс-лист, щоб ознайомитися з розцінками компанії на виготовлення фасадних вивісок.