тел.: (044) 205-38-73
(067) 494-10-10
(068) 201-75-81
gudvil2017@gmail.com
тел.: (044) 205-38-73
(067) 494-10-10
(068) 201-75-81
gudvil2017@gmail.com

Ми працюємо: пн-пт, 10:00 - 18:00
Вихідний: сб, нд

gudvil2017@gmail.com


3. Бейджі

Перед тим як оформити замовлення на виготовлення білого кольору, необхідно прийняти рішення по ряду важливих характеристик, а також скласти первинний чорний план із зазначенням розташування та приблизними розмірами виробів.

Якщо ви не сталкивались з цим процесом або у вас є питання щодо проекту дизайну або технічної ідеї, будь ласка, зателефонуйте нам у «Гудвил Дизайн-сервіс»! Наші спеціалісти детально розширюють не лише про товари, а й допомагають вибрати підходящі параметри, щоб отримати необхідне якість та прийнятну ціну.

Для розробки макетів в заказі необхідно вказати наступні параметри:

 • матеріал ізготовлення – метал / пластик;
 • кольорова фона – пряма кольорова пісня, звичайно виконується на білому ПВХ, но металічні та двослойні пластикові білі вироби можуть бути виконані на серебристій або золотистій підкладці;
 • окно для виводу інформації;
 • розмір – ми виготовляємо стандартні бейджи 75 × 50 мм, 75 × 42 мм, 65 × 35 мм, а також створюємо унікальні розміри та форми;
 • крепление – магніт / булавка;
 • об’єм партії – точне число бейджиків можливо розцінити точну вартість зготовлення;
 • логотип;
 • опис дизайну – чим детальніше Ви описуєте свій заказ, тим більше точний результат Ви повинні отримати;
 • деталі, контактні дані.

Ми пропонуємо випустити бейджи в Києві з участю всіх бажаючих клієнтів. Після того, як ми отримали всю необхідну інформацію, наш дизайнер зробив основний макет бейджиків. Всі зйомки виставляють під час оплати за договорами, і забувається замовлення відправляється в виробничий та кур’єрський відділ після оплати.

Професійне виробництво бейджей

Виготовлення бейджи – це виробничий цикл, який ми виконуємо в короткі терміни і з високим рівнем якості. У цьому свідчать широкі відгуки наших замовників. У нас можна заздалегідь заздалегідь створити бейджи в Києві не тільки в стандартному виконавстві, а й за власним макетуванням. «Гудвіл Дизайн-сервіс» пропонує широкий вибір виробів:

 • з окном для виводу інформації та без нього;
 • на магніті або на гвоздике;
 • з зображенням фотопечати або лазерної різьби.

Види бейджиків

Ми пропонуємо виготовити бейджи з двома видами: іменні – надають дані про владельці. Виготовляють персонально, виглядають ізящно і респектабельно. Тим не менше, цей вигляд не найсильніший востребований, за необхідною течією кадрів вимагає повну замену значка; сменні – найбільш популярний вид бейджиків. Цей вибор вполне оправдан. Вони працюють у відповідності з однаковими або нескільками стандартними макетамі, включаючи логотип організацій і довкілля сотрудника. Полное імя робітника можна замінити простим бумажным вкладишем, напечатаним на принтері. У залежності від видів креплень різняться два види бейджей: на гвоздике – дешево і надійно. Існує ризик нежелатного відкріплення. Хоча такий вигляд застежки вбиває для того, щоб пошкодити тканини одягу, залишити сліди від іголки; на магните – альтернативний варіант застежки. Магнітне креплення здатне регулювати положення значка, виключає пошкодження одягу, і триває його використання безконечно.

Вибір матеріалів для створення бейджи

Виготовлення бейджи можна замовити з будь-якого матеріалу: Метал – чаще всього використовується алюмінієвим, підлягає на легкій, простій, не підвергається коррозії благодаря спеціальному захисному покриттю, значно продлевающему термін служби. Програма показує, що реалізується за допомогою технологій теплопередачі, які захищають її від істини. Ліцеву сторону такого бейджа можна зробити різною текстурою та квіткою; пластик – для точної передачі квітів і насиченості ми застосовуємо УФ-діодную технологію нанесеного зображення. Также ізготовлення бейджи можливо на двослойному гравірованому пластиці. Толщина виробів становить 0,7-1,6 мм. Всі цікаві питання Ви можете задати спеціалізованій компанії «Гудвил Дизайн Сервіс» по телефону. Наша продукція розміщується по всій Україні. Ми готові відреагувати в реальності, навіть самій складній ідеї наших клієнтів!