тел.: (044) 205-38-73
(067) 494-10-10
(068) 201-75-81
gudvil2017@gmail.com
тел.: (044) 205-38-73
(067) 494-10-10
(068) 201-75-81
gudvil2017@gmail.com

Ми працюємо: пн-пт, 10:00 - 18:00
Вихідний: сб, нд

gudvil2017@gmail.com


1. Об’ємні літери без підсвічування

Об’ємні букви без підсвічування активно використовують для оформлення інтер’єрів та екстер’єрів офісних приміщень, бізнес майданчиків, торгових центрів і виставкових павільйонів. Різноманіття форм, розмірів і варіантів оформлення дозволяє втілити в життя будь-які дизайнерські рішення і зробити рекламну вивіску або логотип невід’ємною частиною приміщення. Незважаючи на простоту конструкції і відсутність підсвічування, об’ємні букви презентабельно виглядають і гармонійно вписуються в інтер’єр.

З яких матеріалів виготовляють об’ємні букви?

У рекламній індустрії для виготовлення зовнішньої та інтер’єрної реклами застосовують матеріали, які відрізняються відмінними експлуатаційними якостями і простотою обробки. В процесі виготовлення об’ємних літер без підсвічування наша компанія використовує такі матеріали, як:

  • Нержавіюча сталь – естетичну і практичну сировину, яка має підвищену стійкість до механічних і атмосферних впливів.
  • Полістирол, оргскло (акрил) – синтетичний матеріал, який в 10 разів міцніше і в 2,5 рази легше скла.
  • Пластик – влагоустойчивий полімер, який характеризується надійністю і довговічністю.
  • Алюміній, алюмокомпозіт – полімерну сировину, яка володіє надзвичайною легкістю, стійкістю до зламу і пружністю.

Якщо Вас цікавить зовнішня реклама за демократичними цінами, зупиніть вибір на об’ємних буквах без підсвічування з оргскла або полістиролу. Незважаючи на цінову доступність, вони мають чудові експлуатаційнi і естетичнi якостi. Більш дорогим варіантом стануть букви з ПВХ, нержавіючої сталі та алюмінію, які дарують безмежні можливості для реалізації дизайнерських рішень.

Об’ємні букви без підсвічування: переваги

Зростаюча конкуренція на ринку призводить до того, що підприємцям постійно доводиться вигадувати оригінальні та ефективні методи залучення цільової аудиторії.

Застосування об’ємних літер в зовнішньої та інтер’єрної реклами дає цілий ряд переваг:

  1. Демократична вартість і швидка окупність реклами. Відсутність необхідності в обслуговуванні і наявності джерела електроенергії дозволяє в найкоротші терміни повернути кошти, які були витрачені на рекламу.
  2. Залучення цільової аудиторії в режимі «24/7». Рекламна конструкція з об’ємних літер без підсвічування швидко підвищує впізнаваність бренду, адже вона привертає увагу Ваших потенційних клієнтів в цілодобовому режимі.
  3. Простота монтажу. Об’ємні букви легко монтуються на будь-які поверхні за допомогою дистанційних власників або двосторонньої клейкої стрічки.
  4. Висока ефективність. Презентабельний зовнішній вигляд і оригінальний дизайн об’ємних літер без підсвічування надовго запам’ятається Вашим клієнтам.

Інші види об’ємних літер

Без підсвітки
З підствіткою
З пенопласту
Пластикові
З акрилу
Металеві літери
Для магазину
Для офісу та ресепшн
Для весілля