тел.: (044) 205-38-73
(067) 494-10-10
(068) 201-75-81
gudvil2017@gmail.com
тел.: (044) 205-38-73
(067) 494-10-10
(068) 201-75-81
gudvil2017@gmail.com

Ми працюємо: пн-пт, 10:00 - 18:00
Вихідний: сб, нд

gudvil2017@gmail.com


1. Пам’ятні таблички, знаки

Виготовлення пам’ятних табличок грунтується на використанні технології лиття, яка дозволяє створити вишуканий рельєфний шрифт. Методика передбачає виливок табличок з різної сировини з подальшим нанесенням на поверхню тексту. У більшості випадків основою для пам’ятних табличок служать високоміцні метали, такі як мідь, бронза, латунь, нержавіюча сталь, алюміній. В окремих випадках при художньому литтю використовують дорогоцінні метали (срібло і золото), двошаровий пластик, штучний камінь. Для додання табличці естетичного вигляду поверхня обробляється лакофарбовими матеріалами.

Особливості декорування пам’ятних табличок

У більшості випадків пам’ятні таблички розповідають про значущі події і відомих особистостей, тому їх відносять до надбань історії та культури. Вироби досить рідко піддають декоруванню.

У стилістиці оформлення табличок переважно простежується стриманість і лаконічність. Допустимими в цьому випадку вважаються незвичайні шрифти, атрибутика, символіка і оригінальне обрамлення, але не більше того. У нашому каталозі Ви можете побачити різні варіанти виконання продукції і підібрати оптимальне рішення для конкретного випадку. Наші фахівці також можуть розробити індивідуальний дизайн, який буде повністю відповідати Вашим вимогам.

Виготовлення табличок пам’ятних знаків в Києві

Наша компанія спеціалізується на виготовленні рекламних стендів, табличок, пам’ятних дощок з бронзи та інших матеріалів. У виробничому процесі застосовується технологія литого рельєфного шрифту, яка дозволяє створювати зовні привабливі і вишукані вироби. Шрифт наноситься на основу методом зварювання, що дозволяє створити цілісну конструкцію. На фінішному етапі табличка покривається зносостійкою емаллю, яка захищає її від зовнішнього впливу. Використання унікальних технологій при виготовленні пам’ятних табличок дозволяє створити солідну і презентабельну конструкцію, яка відрізняється економічною вартістю.

Як замовити?

Щоб замовити виготовлення пам’ятної, адресної або рекламної таблички, залиште замовлення на нашому сайті або зв’яжіться з менеджерами по телефону. В каталозі Ви можете ознайомитися з варіантами оформлення литих виробів з бронзи та інших металів. Ми пропонуємо вигідні умови співпраці та даруємо клієнтам масу переваг:

  • оперативна обробка замовлень;
  • розробка індивідуального дизайну;
  • допомога у виборі варіанту оформлення;
  • зручні способи оплати.