тел.: (044) 205-38-73
(067) 494-10-10
(068) 201-75-81
gudvil2017@gmail.com
тел.: (044) 205-38-73
(067) 494-10-10
(068) 201-75-81
gudvil2017@gmail.com

Ми працюємо: пн-пт, 10:00 - 18:00
Вихідний: сб, нд

gudvil2017@gmail.com


10. Табличка на замовлення


Наше підприємство виготовляє офісні таблички, фасадні таблички, рекламні таблички, надверні таблички, інформаційні таблички, навігаційні, таблички для державних установ, таблички на стовпах, адресні таблички, таблички для прийомних депутатів, вуличні таблички будь-якого інформаційного наповнення.

Виготовленяя Табличок в Києві

Зателефонувавши нам Ви зможете купити табличку, замовити табличку для офісу, замовити фасадну табличку, купити табличку “РЕЖИМ РОБОТИ”, купити табличку “НЕ ПАЛИТИ”, замовити будь-яку іншу необхідну табличку.

Наша фотогалерея робіт

Переваги та види таблички на замовлення

Ми виготовляємо таблички з будь-яких існуючих технологій, здатні задовольнити будь-які побажання найвимогливіших Замовників. Наші таблички довговічні, однаково добре служать як всередині приміщень, так і на вулиці, стійкі до агресивних середовищ. При виготовленні табличок використовуються найсучасніші матеріали, що дозволяють зберегти Ваш корпоративний стиль і, з огляду на те, що табличка є свого роду візиткою Вашого офісу, магазину або підприємства, справити необхідне враження на Ваших клієнтів. Таблички виготовляються нами в найкоротші терміни без втрати в якості.

Інформаційні таблички

Інформаційні таблички, розташовані на видних місцях, часто допомагають людині, що проходить по міській вулиці, офісній будівлі або торговому центру орієнтуватися в просторі. Таблички на стовпах, стінах будинків і коридорів, вхідних дверях в прямому і переносному сенсі є візитною карткою фізичної або юридичної особи.

Однак, такі таблички – це не тільки носій необхідної інформації. Простий покажчик може виглядати досить естетично і навіть стати повноцінним твором мистецтва при належному до нього ставленні з боку дизайнера і виробника. Незвичайні вид, яскраве оформлення та інші неординарні рішення здатні виділити табличку і привернути увагу до вашої інформації.

Таблички на будинок

Серед послуг, що надаються компанією «Гудвіл Дизайн сервіс», – виготовлення табличок з адресою вашого будинку. Людині з розвиненим естетичним смаком не варто пояснювати важливість деталей при виробництві подібних знаків. Елегантні декоративні елементи або додавання обсягу здатні значно поліпшити зовнішній вигляд табличок на будинок.

Для того, щоб переконатися в цьому достатньо порівняти адресні таблички різних історичних періодів з різних міст. Виготовлення табличок з адресою проводиться з використанням різних матеріалів.

Особливою популярністю користуються таблички, виконані з композитного металу, які за бажанням замовника можна покрити світловідбиваючої плівкою і додати кілька об’ємних елементів. Однак, пластикові таблички теж користуються великою популярністю, тому що вони коштують дешевше і можуть бути виготовлені за кілька годин.

Адресні таблички здатні стати оригінальними прикрасами екстер’єру будівель і елементом стилю вулиці або міста, тому до вибору дизайнера і виробника варто підійти відповідально. Компанія «Гудвіл Дизайн сервіс» виготовляє вуличні таблички на будинки вже протягом 20 років і тому має тривалий досвід і велику кількість напрацювань в цій сфері.

Крім носіїв, на яких написана адреса будинку, ви можете замовити інформаційні таблички, які допоможуть потенційному клієнту зорієнтуватися в просторі і знайти ваш кабінет в офісному центрі або вашу фірму на вулиці.

Можна не тільки виготовити невелику вивіску, яка буде розміщена на ваших дверях, але і покажчики з напрямком руху. Часто розміщуються такі таблички на стовпах або стінах будівель. Технології, за якими виготовляються пластикові таблички, дозволяють нанести не тільки текст, а й яскраве кольорове зображення, що привертає увагу.

Таблички для приймалень народних депутатів

Крім усього іншого, наше підприємство виготовляє на замовлення таблички на кабінети депутатів України і для громадських приймалень.

Наші дизайнери допоможуть реалізувати будь-яку Вашу ідею, а високоякісні матеріали гарантують збереження таблички довгі роки.

Яка вартість таблички

Скачайте прайс-лист компанія «Гудвіл Дизайн сервіс», щоб ознайомитися з усіма її послугами і цінами на них.