тел.: (044) 205-38-73
(067) 494-10-10
(068) 201-75-81
gudvil2017@gmail.com
тел.: (044) 205-38-73
(067) 494-10-10
(068) 201-75-81
gudvil2017@gmail.com

Ми працюємо: пн-пт, 10:00 - 18:00
Вихідний: сб, нд

gudvil2017@gmail.com


19. Таблички литі, бронзове литво

На нашому підприємстві Ви зможете замовити: таблички литі фасадні; таблички виготовлені методом бронзового або чавунного лиття; литі таблички з об’ємними літерами, литими гербами і зображеннями; таблички на пам’ятник; таблички під старовину; меморіальні таблички; пам’ятні знаки; меморіальні пам’ятні дошки; портретні барельєфні зображення осіб; барельєфну металеву вивіску; бронзові статуетки; фігурки з металу виконані методом лиття; інше бронзове лиття.

Ми надаємо високий рівень сервісу. Ми шукаємо гідні рішення і реалізовуємо їх швидко. Ми дбаємо про якість і звертаємо увагу на деталі.

Виготовлення будь-якої таблички за методом лиття починається з розробки векторного макета, на підставі якого потім готується на затвердження Замовнику комп’ютерне 3D моделювання. За затвердженим Замовником 3D моделювання виготовляється воскова модель, на основі якої і відбувається виготовлення нагород форми для заливки металу. Найбільш часто використовується бронза, латунь, чавун. Після застигання металу відбувається механічна обробка поверхні таблички (шліфування, полірування, штучне старіння).

Таблички виготовлені методом лиття довговічні, не вимагають спеціального догляду, використовуються при будь-яких погодних умовах. При виготовленні подібних табличок немає ніяких обмежень по кінцевому габаритному розміру таблички, вивіски.

Художнє литво з бронзи – технологія виливки художніх творів з металу. Цьому виду мистецтва вже кілька тисяч років, але і сьогодні воно актуальне і затребуване. Унікальність даної технології в тому, що виготовлення бронзових виробів вимагає не тільки досконалої майстерності і значних витрат часу, а й має бути максимально схоже на початковий макет, за яким відливається виріб. На додаток до цього, художнє бронзове лиття, як правило, малотиражне виробництво, яке включає в себе високе детальне опрацювання кожної деталі.

Статуетки з бронзи є найпоширенішими виробами з цього металу. Вони відрізняються вишуканими формами і зовнішнім виглядом, а деякі можуть бути відлиті так професійно, що здаються живими. У зв’язку з тим, що процес художнього лиття вимагає багато ручної роботи і проводиться в кілька етапів, бронзові статуеткидосить високо оцінюються. Потрібно враховувати те, що майстру, який буде виготовляти замовлення, необхідно для початку розробити модель і вже потім, безпосередньо за нею, відливати статуетку.

Крім того, популярними технологіями є виробництво значків і виготовлення нагород. Так як виготовлення медалей вимагає значно менше витрат часу, відповідно і ціна подібних сувенірів буде нижче. Але якість залишається такою ж високою, а матеріали, з яких робляться медалі на замовлення мають дуже міцний сплав. Якщо Ви хочете замовити медаль з дорогоцінних металів, тоді подібне виробництво значків буде коштувати трохи дорожче і займе значно триваліший період часу.

Медалі виготовлення, значки, статуетки з бронзи та інші сувеніри з металу дуже популярні і є унікальним індивідуальним подарунком на ювілеї, річниці та інші значущі дати. Крім того користуються попитом і нагородні медалі, які вручаються за певні заслуги на службі. Кожен з цих виробів відрізняється високою якістю, надійністю, унікальністю і, що важливо, доступністю цін. Людина, що отримала в подарунок пам’ятний значок або медаль буде пишатися своїми досягненнями ще більше, і носити цей виріб на відповідальні заходи та інші важливі події.

Замовити медаль, значок та інші вироби з бронзи можна на нашому сайті. Наші фахівці підкажуть Вам вироби з якого металу зараз найбільш актуальні, допоможуть підібрати відповідний дизайн і розроблять макет.

Художнє литво з бронзи і бронзові статуетки від Gudvil.com.ua

Інші види табличок

1. Скляні
2. Акрилові
3. Пластикові
4. З металізованою плівкою
5. Адресні
6.Офісні
7. З гравіюванням
8. Інформаційні
9. Рекламні
10. Металеві
11. Бронзові
12. Світлодіодні