тел.: (067) 494-10-10
(068) 201-75-81
gudvil2017@gmail.com
тел.: (067) 494-10-10
(068) 201-75-81
gudvil2017@gmail.com

Ми працюємо: пн-пт, 10:00 - 18:00
Вихідний: сб, нд

gudvil2017@gmail.com


4. Вуличні вивіски

Вулична рекламна вивіска – це відмінний варіант зовнішньої реклами для приватних підприємців і великих корпорацій і потужний інструмент по залученню клієнтів. Вулична вивіска створює перше враження про стиль і статус організації, будучи, по суті, її обличчям. Щоб вивіска виділялася на тлі загального екстер’єру, її необхідно підтримувати у відмінному стані.

Інші види вивісок

Для виготовлення вуличних табличок і вивісок використовують матеріали, які мають підвищену атмосферну стійкість, дозволяють втілити в життя креативні ідеї дизайнерів і зробити рекламну вивіску презентабельною. Вибір конкретної конструкції, дизайну, матеріалу виготовлення залежить від переслідуваних цілей і фінансових можливостей.

Вуличні вивіски і таблички: види і їх особливості

Рекламні вивіски бувають несвітлові і світлові. До рекламних конструкцій без підсвічування відносяться таблички, інформаційні вивіски і стенди, які розміщують перед входом в приміщення або в місцях продажів. Для виготовлення основи не світлових вуличних вивісок використовують метал або пластик. Зображення і текст на поверхню таблички наноситься методом гравіювання, фрезерування, аплікації, інкрустації, заливки або повнокольорового цифрового друку на вініловій плівці. До головних переваг рекламного засобу без підсвічування відносять доступну вартість, простоту монтажу та обслуговування. До категорії світових вивісок відносяться об’ємні букви, світлові короби і лайтбокси. Особливість світловий рекламної конструкції полягає в наявності підсвічування, яка робить фасадну вивіску помітною в будь-який час доби. За типом світлових елементів вуличні вивіски з підсвічуванням бувають галогенові, світлодіодні і неонові. Галогенове зовнішнє підсвічування широко застосовується в сучасній рекламі. Воно дає потужний світловий потік і робить фасадну вивіску помітною в темний час доби. Вивіски зі світлодіодним підсвічуванням відрізняються довговічністю, високим рівнем пожежної безпеки, широким спектром застосування і стійкістю до атмосферних впливів. У свою чергу неонове підсвічування характеризується яскравим світінням і мінімальним енергоспоживанням. По довговічності, практичності і якості неонові трубки в рази перевершують світлодіодні елементи. Вони використовують в якості внутрішньої і зовнішньої підсвітки, адже за допомогою неону можна створювати оригінальні світлові ефекти. Неонові трубки здатні працювати в режимі пульсації, що жодним чином не позначається на терміні експлуатації рекламної конструкції. Щоб створити оригінальну, запам’ятовующуюся і презентабельну вивіску, на практиці часто застосовують комбіновані рішення, які передбачають використання декількох технологій.

Вуличні вивіски від РА «Гудвіл Дизайн Сервіс»

Наша компанія спеціалізується на виготовленні вуличних вивісок для магазинів і офісних приміщень. Ми пропонуємо Вашій увазі величезний вибір фасадних вивісок з підсвічуванням і без нього. У нас Ви можете замовити навіть старовинні вуличні вивіски за доступною ціною, адже ми пропонуємо найоптимальніші умови співпраці. З прикладами готових робіт можна ознайомитися, використовуючи наше портфоліо. Наші вуличні рекламні вивіски відповідають всім стандартам якості. Вони володіють стійкістю до механічних і атмосферних впливів, протягом тривалого періоду часу зберігають свою яскравість і привабливий зовнішній вигляд. Для виготовлення вуличних вивісок і табличок ми використовуємо сучасну сировину, високоточне обладнання та інноваційні технології, що дозволяє виробляти рекламні продукти чудової якості. Наша рекламна група допоможе Вам в стислі терміни створити яскраву фасадну вивіску, яка ніколи не залишиться непоміченою.

Інші види вивісок

1. Рекламні
2. Фасадні
3. Офісні
4. Вуличні
5. Неонові
6. Світові
7. Інформаційні
8. На будівлю
9. Для кафе
10. Для ресторану
11. Для магазину
12. Для салона краси

Також вам можливо буде цікаво: виготовлення табличок, виготовлення вивісок, об’ємні літери, брендування авто, банеры, лайтбокс, 3D друк.