тел.: (044) 205-38-73
(067) 494-10-10
(068) 201-75-81
gudvil2017@gmail.com
тел.: (044) 205-38-73
(067) 494-10-10
(068) 201-75-81
gudvil2017@gmail.com

Ми працюємо: пн-пт, 10:00 - 18:00
Вихідний: сб, нд

gudvil2017@gmail.com


4. Настільні таблички

Настільні таблички на замовлення в Києві

Компанія «Гудвіл Дизайн сервіс» пропонує виготовлення табличок на стіл, які користуються особливою популярністю серед наших клієнтів. Їх призначення полягає в тому, щоб допомогти людям освоїтися і отримати основну інформацію в громадських місцях. Подібні покажчики використовують в таких закладах, як офіси, банки, готелі, ресторани, аеропорти і вокзали.

Оригінально виконані настільні таблички допомагають створити і зафіксувати в свідомості відвідувача позитивне враження про компанію. Вони виконують кілька функцій:

  • іміджева – таблички з логотипом створюють образ організації;
  • інформаційна – інформують про те, що столик зарезервований, повідомляють ім’я і посаду виступає перед аудиторією, і т.д .;
  • навігаційна – допомагають знайти потрібне місце або людину.

Також настільні таблички можна використовувати в якості підставки для рекламних матеріалів. У нас Ви можете замовити табличку будь-якої складності. Наші досвідчені професіонали можуть створити для Вас табличку на стіл будь-якої форми, будь-якого розміру і кольору.

Види настільних табличок

Виготовлення табличок на стіл в «Гудвіл Дизайн сервіс» виконується різними способами з різноманітних матеріалів.

За типом матеріалу розрізняють наступні види табличок:

  • металеві – виготовляються з металевого профілю товщиною 0,5-0,7 мм за технологією сублімації, гравіювання або витравлювання. Найдорожчими і престижними є латунні вироби;
  • дерев’яні (фанера, ДВП, ДСП) – дерев’яна поверхня забарвлюється, покривається лаком, потім наноситься друк по техніці Гравертон або за допомогою лазера;
  • пластикові (ПВХ-таблички, композитні, акрилові) – товщина каркаса становить 1,5-3 мм, текст наноситься за допомогою лазера, який можна прикрасити акриловою фарбою або плівкою, що самоклеїться Оракал.

За призначенням:

  • для ресторанів і кафе – «резерв», «стіл замовлений», «вас обслуговує», підставки під меню, цінники, рекламні оголошення і т.д .;
  • для конференцій, столу переговорів і відвідувачів організації – іменні.

Настільні таблички зі змінною інформацією

У «Гудвіл Дизайн сервіс» можна замовити виготовлення табличок на стіл з прозорого оргскла зі змінною рекламною інформацією. Оголошення друкується на папері і закріплюється між двох підстав акрилу. Кожна табличка оснащена ніжками для зручного розташування на поверхні столу.

Настільні таблички в різних варіаціях представлені в нашому каталозі. Ви можете вибрати для себе підходящий варіант або замовити виготовлення за власним ескізом. Для бажаючих можемо запропонувати послуги нашого дизайнера, який може розробити ескіз, враховуючи всі побажання замовника і корпоративний стиль компанії.