тел.: (044) 205-38-73
(067) 494-10-10
(068) 201-75-81
gudvil2017@gmail.com
тел.: (044) 205-38-73
(067) 494-10-10
(068) 201-75-81
gudvil2017@gmail.com

Ми працюємо: пн-пт, 10:00 - 18:00
Вихідний: сб, нд

gudvil2017@gmail.com


8. Інформаційні таблички

Інформаційні таблички – імідж будь-якої фірми

Жодне підприємство не може обійтися без спеціальних інформаційних табличок. У нашій компанії «Гудвіл Дизайн сервіс» замовляють виготовлення інформаційних табличок організації з різних сфер діяльності. Наша продукція має відразу кілька переваг:

 • організація робочого процесу і інформаційна складова – завдяки написам на дверях клієнту зручно орієнтуватися в незнайомому місці;
 • імідж фірми – правильно підібране колірне оформлення і шрифти написів є необхідністю для успішного існування організації. Потенційні клієнти та партнери в першу чергу звертають увагу на оформлення приміщення, яке відрізняється витонченістю і організованістю від конкурентів.

Купити інформаційні таблички може не тільки підприємець, а й державні установи, приватна особа. Ми виконуємо замовлення будь-якої складності і готові втілити в реальність яку задумку наших клієнтів.

Особливості інформаційних табличок

«Гудвіл Дизайн сервіс» виготовляє інформаційні таблички, вимоги яких відповідають всім стандартам виробництва:

 • матеріал виготовлення стійкий до впливів зовнішніх чинників;
 • яскраві, привертають увагу кольору;
 • лаконічний дизайн;
 • читабельний шрифт;
 • надійне кріплення.

Розміри інформаційних табличок можуть бути самими різними, в залежності від місця розташування та утримання написи. Ми не тільки приймаємо готові дизайни, але і розробляємо самі варіанти виконання, погоджуючи всі нюанси з замовником. Винятком є ​​інформаційні таблички ПДР та пожежні таблички, які повинні строго відповідати загальноприйнятим правилам.

Види інформаційних табличок

Наша компанія виконує виготовлення інформаційних табличок різного призначення:

 • попереджають – таблички ПДР, пожежні таблички, таблички безпеки, що забороняють таблички;
 • службові – табличка «Вхід», таблички туалет і душову кабіну, табличка «Ведеться відеоспостереження»;
 • тактильні – для людей з особливими потребами;
 • адресні – вказівка ​​назви вулиці і номера будинку.

Таблички для службових приміщень використовуються в офісах, виробничих, розважальних і торговельних приміщеннях. Вони виготовляються з двошарового пластику, акрилу, дерева (фанери), металу за технологією лазерного гравіювання і різання. Дорожні знаки таблички виготовляються виключно з металу за технологією сублімації. Такі вироби відрізняються довговічністю, оскільки не вигоряють і не вицвітають.

Чому варто купити інформаційну табличку у нас?

Компанія «Гудвіл Дизайн сервіс» є однією з найуспішніших на ринку рекламних послуг. В нашій команді працюють висококваліфіковані фахівці, які швидко і грамотно виконують свою роботу на сучасному обладнанні. Ми використовуємо новітні техніки виробництва, тому наша продукція відрізняється смаком і якістю. Якщо Вам важливий імідж компанії, тоді варто замовити виготовлення інформаційних табличок в «Гудвіл Дизайн сервіс» прямо зараз. Ми з радістю відповімо на всі запитання по телефону або електронній пошті. Доставка товару здійснюється по всій Україні. Інші види табличок

1. Скляні
2. Акрилові
3. Пластикові
4. З металізованою плівкою
5. Адресні
6.Офісні
7. З гравіюванням
8. Інформаційні
9. Рекламні
10. Металеві
11. Бронзові
12. Світлодіодні