тел.: (067) 494-10-10
(068) 201-75-81
gudvil2017@gmail.com
тел.: (067) 494-10-10
(068) 201-75-81
gudvil2017@gmail.com

Ми працюємо: пн-пт, 10:00 - 18:00
Вихідний: сб, нд

gudvil2017@gmail.com


Таблички Відчинено – Зачинено для магазину

Будь-яка організація, будь то приватна фірма або державна установа, потребує табличках. Цей атрибут виконує 3 основні функції:

 • навігація – визначає місце розташування і допомагає орієнтуватися;
 • ідентифікація – виділяє серед конкурентів;
 • інформування – сповіщає споживачів.

Будь-яка табличка – це прояв поваги і турботи до свого клієнта, його часу і психологічному стану. Таблички для магазинів Відкрито-Закрито не є винятком.

Пропонуємо замовити виготовлення табличок для магазинів Відкрито-Закрито в компанії «Гудвіл Дизайн сервіс». Проект макета розробимо індивідуально для кожного замовника з урахуванням фірмового стилю магазину.

Особливості дверних табличок Відчинено – Зачинено 

Здавалося б, що може бути особливого в табличках. Але є деякі нюанси, які впливають на фінансовий результат діяльності вашого бізнесу:

 • колірні асоціації – зелений і червоний колір для табличок обраний не випадково. Кожен перехожий або проїжджаючий повз може безпомилково визначити чи працює магазин. У людей виникає зорова асоціація зеленого кольору – відкрито, червоного – закрито. Якщо ж відійти від стандарту, і зробити вивіску іншого кольору, Ви ризикуєте втратити близько 20% відвідувачів;
 • простота конструкції – наша компанія продумує максимально просту в експлуатації вивіску, збільшуючи її надійність і якість;
 • цінова доступність – якщо таблички для магазинів Відкрито-Закрито випадковим чином зламаються або зникнуть, ви можете купити нові, оскільки вони коштують копійки.

Наша компанія «Гудвіл Дизайн сервіс» має в своєму розпорядженні широким діапазоном виробничих можливостей, тому Ви можете замовити виготовлення табличок для магазинів Відчинено – Зачинено  будь-яких розмірів, з будь-яким фоном і шрифтом.

Ефективні таблички Відкрито-Закрито від «Гудвіл дизайн сервіс»

ПВХ – безбарвна прозора пластмаса, яка має практичність, довговічністю і стійкістю до впливу навколишнього середовища. Вона легко піддається обробці, тому виробу можна надати будь-яку форму.  Саме цей матеріал ми найчастіше беремо за основу таблички для магазинів Відчинено – Зачинено різної товщини:

 • 2 мм – найпростіша і бюджетна двостороння табличка;
 • 0,8 мм – табличка-кишеню з можливістю заміни вкладишів;
 • 3 мм – табличка зі змінним вкладишем.

Інформація наноситься двома способами:

 • обклеювання вінілової плівкою з широкою палітрою кольорів;
 • повнокольоровий УФ-друк з високою роздільною здатністю.

Наші дверні таблички мають зручне і надійне кріплення з присоскою на стрічці. Після зняття не залишають слідів на поверхні.

Як вибрати таблички Відчинено – Зачинено ?

В даному питанні немає особливих складнощів, визначитися з вибором Вам допоможе наш менеджер. Залиште заявку на зворотний дзвінок або зателефонуйте самі, щоб задати всі запитання і оформити замовлення. Дуже зручні у використанні двосторонні таблички для магазинів Відкрито-Закрито і світлодіодні табло, які працюють в будь-який час доби. Ми красиво оформимо вивіску в фірмовому стилі Вашого магазину. Вона стане не тільки корисною, а й принесе естетичне задоволенням Вашим відвідувачам. Звертайтеся до нас прямо зараз, ми з радістю допоможемо Вам у процвітанні Вашого бізнесу!