тел.: (044) 205-38-73
(067) 494-10-10
(068) 201-75-81
e-mail: gudvil2017@gmail.com
тел.: (044) 205-38-73
(067) 494-10-10
(068) 201-75-81
e-mail: gudvil2017@gmail.com

Мы работаем: пн-пт, 10:00 - 19:00
Выходной: сб, вс

3. Офісні вивіски

Знайомство з організацією починається з офісної вивіски, від якості і оригінальності якої багато в чому залежить візуальне враження про компанію. Офісна вивіска – це обличчя фірми і найпростіший вид реклами, який допомагає привернути увагу потенційних клієнтів і партнерів.

Вивіски і таблички на двері офісу служать для створення і підтримки престижного іміджу організації. Вони також сприяють активному розширенню клієнтської бази. Таблички для офісу формують попередню думку про бізнес, тому до вибору їх розмірів, дизайну і місця розташування багато організацій підходять відповідально.

Внутрішні офісні вивіски

Головний актив компанії – це ділова репутація, яка формується з різних факторів. Особливу роль в цьому питанні відіграє інтер’єр офісу, основним елементом якого вважається внутрішня вивіска. Внутрішня офісна вивіска відповідає за комунікацію фірми з клієнтами і дозволяє вирішити рекламні та інформаційні завдання. Крім того, вона служить потужним інструментом для залучення уваги до важливих моментів в бізнесі.

Внутрішні офісні вивіски бувають світлові і не світлові, об’ємні і плоскі. Для їх виготовлення використовують ультрасучасні технології і обладнання, яке гарантує якісне виконання робіт. Офісна вивіска – це рекламний інструмент, який завжди на виду, тому величезну роль у виборі інтер’єрної вивіски відіграє правильний підбір матеріалів і дизайну.

Офісні таблички: види і особливості

Важливою складовою інфраструктури фірми вважаються інформаційні та службові офісні таблички, які допомагають клієнтам і партнерам орієнтуватися в офісному просторі. В більшості випадків таблички розміщують на дверях кабінетів або на столах співробітників, адже вони містять значущі елементи фірмового стилю. Для виготовлення табличок використовують метали, композитне сировину, акрил, натуральне дерево, ПВХ і двошаровий пластик. Для нанесення рекламного або інформаційного тексту на поверхню таблички застосовується вінілова плівка з клейкою основою. Монтуються таблички на дистанційні власники або спеціальні монтажні системи.

За місцем розташування таблички для офісу бувають фасадні і вхідні. Фасадні таблички – це найважливіший елемент офісного екстер’єру. Вони містять корисну інформацію для потенційних партнерів і клієнтів (назва фірми, робочий графік і т.д.). Найчастіше фасадні таблички розташовуються біля входу в офісне приміщення, що дозволяє справити приємне враження на відвідувачів офісу.

Виготовлення офісних вивісок і табличок в Києві

Наша компанія спеціалізується на виготовленні офісних табличок, вивісок і покажчиків. Ми пропонуємо Вашій увазі широкий спектр рекламних продуктів від бюджетного класу до елітного. На сайті нашої фірми Ви можете ознайомитися з прикладами готової продукції.

Для виготовлення офісних табличок ми використовуємо фрезерування, аплікації вініловою плівкою, лазерну різку і гравіювання, травлення та інші сучасні технології. Наші офісні таблички та інтер’єрні вивіски виробляються на новітньому обладнанні з використанням якісної сировини. У нас Ви можете замовити вивіску або табличку для офісу будь-якої геометричної форми, розміру і дизайну. Наші фахівці допоможуть скласти макет вивіски і визначитися з матеріалом виготовлення.

Ми пропонуємо клієнтам такі переваги, як оперативне виготовлення офісних табличок і вивісок будь-якої складності, індивідуальний підхід і гарантія якості. Розуміючи, що для багатьох потенційних клієнтів кінцева вартість є вирішальним фактором, ми пропонуємо замовити виготовлення офісних вивісок і табличок за доступними цінами.