тел.: (067) 494-10-10
(068) 201-75-81
gudvil2017@gmail.com
тел.: (067) 494-10-10
(068) 201-75-81
gudvil2017@gmail.com

Ми працюємо: пн-пт, 10:00 - 18:00
Вихідний: сб, нд

gudvil2017@gmail.com


3. Офісні вивіски

Знайомство з організацією починається з офісної вивіски, від якості і оригінальності якої багато в чому залежить візуальне враження про компанію. Офісна вивіска – це обличчя фірми і найпростіший вид реклами, який допомагає привернути увагу потенційних клієнтів і партнерів.

Інші види вивісок

Вивіски і таблички на двері офісу служать для створення і підтримки престижного іміджу організації. Вони також сприяють активному розширенню клієнтської бази. Таблички для офісу формують попередню думку про бізнес, тому до вибору їх розмірів, дизайну і місця розташування багато організацій підходять відповідально.

Внутрішні офісні вивіски

Головний актив компанії – це ділова репутація, яка формується з різних факторів. Особливу роль в цьому питанні відіграє інтер’єр офісу, основним елементом якого вважається внутрішня вивіска. Внутрішня офісна вивіска відповідає за комунікацію фірми з клієнтами і дозволяє вирішити рекламні та інформаційні завдання. Крім того, вона служить потужним інструментом для залучення уваги до важливих моментів в бізнесі. Внутрішні офісні вивіски бувають світлові і не світлові, об’ємні і плоскі. Для їх виготовлення використовують ультрасучасні технології і обладнання, яке гарантує якісне виконання робіт. Офісна вивіска – це рекламний інструмент, який завжди на виду, тому величезну роль у виборі інтер’єрної вивіски відіграє правильний підбір матеріалів і дизайну.

Офісні таблички: види і особливості

Важливою складовою інфраструктури фірми вважаються інформаційні та службові офісні таблички, які допомагають клієнтам і партнерам орієнтуватися в офісному просторі. В більшості випадків таблички розміщують на дверях кабінетів або на столах співробітників, адже вони містять значущі елементи фірмового стилю. Для виготовлення табличок використовують метали, композитне сировину, акрил, натуральне дерево, ПВХ і двошаровий пластик. Для нанесення рекламного або інформаційного тексту на поверхню таблички застосовується вінілова плівка з клейкою основою. Монтуються таблички на дистанційні власники або спеціальні монтажні системи. За місцем розташування таблички для офісу бувають фасадні і вхідні. Фасадні таблички – це найважливіший елемент офісного екстер’єру. Вони містять корисну інформацію для потенційних партнерів і клієнтів (назва фірми, робочий графік і т.д.). Найчастіше фасадні таблички розташовуються біля входу в офісне приміщення, що дозволяє справити приємне враження на відвідувачів офісу.

Виготовлення офісних вивісок і табличок в Києві

Наша компанія спеціалізується на виготовленні офісних табличок, вивісок і покажчиків. Ми пропонуємо Вашій увазі широкий спектр рекламних продуктів від бюджетного класу до елітного. На сайті нашої фірми Ви можете ознайомитися з прикладами готової продукції. Для виготовлення офісних табличок ми використовуємо фрезерування, аплікації вініловою плівкою, лазерну різку і гравіювання, травлення та інші сучасні технології. Наші офісні таблички та інтер’єрні вивіски виробляються на новітньому обладнанні з використанням якісної сировини. У нас Ви можете замовити вивіску або табличку для офісу будь-якої геометричної форми, розміру і дизайну. Наші фахівці допоможуть скласти макет вивіски і визначитися з матеріалом виготовлення. Ми пропонуємо клієнтам такі переваги, як оперативне виготовлення офісних табличок і вивісок будь-якої складності, індивідуальний підхід і гарантія якості. Розуміючи, що для багатьох потенційних клієнтів кінцева вартість є вирішальним фактором, ми пропонуємо замовити виготовлення офісних вивісок і табличок за доступними цінами.

Інші види вивісок

1. Рекламні
2. Фасадні
3. Офісні
4. Вуличні
5. Неонові
6. Світові
7. Інформаційні
8. На будівлю
9. Для кафе
10. Для ресторану
11. Для магазину
12. Для салона краси

Також вам можливо буде цікаво: виготовлення табличок, виготовлення вивісок, об’ємні літери, брендування авто, банеры, лайтбокс, 3D друк.