тел.: (044) 205-38-73
(067) 494-10-10
(068) 201-75-81
gudvil2017@gmail.com
тел.: (044) 205-38-73
(067) 494-10-10
(068) 201-75-81
gudvil2017@gmail.com

Ми працюємо: пн-пт, 10:00 - 18:00
Вихідний: сб, нд

gudvil2017@gmail.com


Рекламні таблички

Рекламні таблички: професійне виготовлення «під ключ»

Рекламні таблички є невід’ємною частиною іміджу будь-якої організації. Вони виділяють Вашу компанію серед конкурентів на вулиці, в офісних приміщеннях або будь-яких інших громадських місцях

«Гудвіл Дизайн сервіс» пропонує виготовлення рекламних табличок різних форм і розмірів, матеріалів і засобів нанесення зображення. Наші фахівці готові виконати замовлення по Вашому ескізу або можуть запропонувати послуги графічного дизайнера, який розробить макет з урахуванням всіх побажань клієнта.

Нащо потрібні рекламні таблички?

Точна інформація, привабливий зовнішній вигляд і конкурентоспроможний дизайн рекламних табличок приносять відчутну користь організації.

Їх популярність в сфері бізнесу обумовлює декількома перевагами:

 • практичність;
 • цінова доступність;
 • привабливий зовнішній вигляд;
 • відмінний маркетинговий ефект;
 • тривалий термін експлуатації.

Рекламні таблички роблять Ваш бренд впізнаваним, залучають потенційних клієнтів і партнерів, внаслідок чого прибуток організації істотно збільшується.

Види рекламних вивісок

Компанія «Гудвіл Дизайн сервіс» пропонує виготовлення рекламних табличок двох категорій:

 • іміджеві – персональні, іменні та сувенірні вивіски, які несуть інформацію про сферу діяльності організації, переваги її товарів і послуг;
 • інформаційні – навігаційні, фасадні, інтер’єрні вивіски, які є важливим джерелом інформації для потенційних клієнтів і партнерів.

Таблички і вивіски рекламні можуть бути металеві, акрилові і пластикові. Нанесення зображення здійснюється різними способами: висікання, лазерне гравіювання, токарна фрезерування, пряма цифровий друк і аплікація з плівки, що самоклеїться Оракал. Також у нас можна замовити вивіски з об’ємними літерами і світлодіодним підсвічуванням.

Виготовлення рекламних пластикових табличок

Рекламні таблички із пластику – дуже практичний і довговічний елемент зовнішньої реклами. Висока міцність і стійкість до впливів навколишнього середовища дозволяє розміщувати їх не тільки всередині будівель, а й на вулиці в громадських місцях.

Пластикові таблички мають такі переваги:

 • низька ціна;
 • добре піддаються обробці;
 • легко надати будь-яку форму;
 • необмежений вибір дизайну.

Ми приймаємо замовлення будь-якої складності від приватних осіб, підприємців, державних установ. При необхідності допомагаємо підібрати індивідуальний дизайн. Наші фахівці виконують роботу якісно і в строк завдяки сучасному обладнанню та новітніми технологіями виготовлення. Також ми виконуємо доставку і монтаж рекламних табличок в Києві. З усіх питань звертайтеся до нас по телефону або пишіть на електронну пошту.

Інші види табличок

1. Скляні
2. Акрилові
3. Пластикові
4. З металізованою плівкою
5. Адресні
6.Офісні
7. З гравіюванням
8. Інформаційні
9. Рекламні
10. Металеві
11. Бронзові
12. Світлодіодні