тел.: (044) 205-38-73
(067) 494-10-10
(068) 201-75-81
gudvil2017@gmail.com
тел.: (044) 205-38-73
(067) 494-10-10
(068) 201-75-81
gudvil2017@gmail.com

Ми працюємо: пн-пт, 10:00 - 18:00
Вихідний: сб, нд

gudvil2017@gmail.com


5. Пам’ятні настільні таблички в подарунок

Як вибрати подарунок, на згадку про себе. Як зробити оригінальний подарунок коханій людині. Що вручити, щоб ваш подарунок був дорогим? Що подарувати людині, у якої все є! Що подарувати бізнесменові, банкіру, політику? Що подарувати лікареві, який вам дуже допоміг, що подарувати військовому, чиновнику, другу, дитині… Який подарувати подарунок на ювілей близькій людині… Що подарувати, щоб це був подарунок на все життя, і щоб цей подарунок знаходився з людиною завжди поряд, вдома чи в офісі. Там де він працює, думає, будує плани.

У нас є рішення – це настільна табличка з натурального дерева, якісно оброблена та покрита лаком. На дерев’яній підставці розміщується табличка, виконана з бронзи або латуні, лита, суцільнометалева з об’ємними літерами або плоска, з цитатами великих і знаменитих: філософів, художників, письменників, політиків, вчених, полководців, людей чий внесок у розвиток людства неоціненний.

Виготовлення табличок з афоризмами та цитатами на замовлення

Ці цитати та афоризми можна легко знайти для кожної людини, знаючи її звички, смаки та переваги в житті. Їх легко можна знайти в Інтернеті на будь-яку тему. Існують колекції афоризмів та цитат на теми: дружби, життя, кохання, мотивуючі цитати, надихаючі цитати, які можуть бути виконані будь-якою мовою якою ви побажаєте.

Якщо у вас виникнуть труднощі з вибором, вам допоможуть наші фахівці, які добре розуміються на психології людей. На основі ваших вхідних даних, про смаки та звички людини, якій ви хочете зробити подарунок, ми підберемо безліч різних фраз і афоризмів, допоможемо розібратися чому саме така фраза чи вираз підійде на подарунок тій чи іншій людині. Чому саме з такою фразою він захоче поставити табличку на свій робочий стіл, або в інтер’єрі свого житла, і завжди пам’ятатиме хто це подарував. Це може бути фраза або вираз, про який знаєте тільки ви вдвох, або улюблена фраза цієї людини: з кіно, пісні або його улюбленої книги. У будь-якому разі такий подарунок у нього буде один серед усіх, і стоятиме на столі в будинку або в офісі нагадуючи про вас.

Подарункові таблички з гравіюванням в Києві

Це ексклюзивний подарунок, зроблений вручну в одиничному екземплярі, його не купиш у магазині.

Ось кілька прикладів, подібних замовлень наших клієнтів:

– Подарунок другові, власнику автосалону з його улюбленим висловом, сказаним Генрі Фордом: “Колір автомобіля може бути будь-яким, за умови, що він чорний.”

– Подарунок військовому, командиру від взводу з цитатою: “Чи можна пробачити, ворога? Бог простить! Наше завдання організувати їхню зустріч.” Аль Капоне.

– Подарунок коханій дівчині, якщо їм обом подобається пісня, С.Вакарчука, “На небі”: “І я на небі, мила моя, на небі Зоре моя, на небі, відколи тебе знайшов І я на небі, мов на земному небі Мила, коли з тобою – літаю і знов, і знов.”

– Подарунок матері синові, який знаходиться в іншій країні, “Oh god the sea is so great and my boat is so small” репліка таблички яка знаходилась на робочому столі 35-го президента США John F. Kennedy.

– Подарунок другові, від одного знаменитого політика іншому, з такою фразою: “Коли держава починає вбивати людей, вона завжди називає себе Батьківщиною”. Юхан Август Стріндеберг.

– Подарунок від колективу бухгалтерів, своєму керівнику, жінці “Нехай твоя посмішка змінює світ, а не світ змінить твою посмішку.” Рей Бредбері. – Вона любить книжки цього письменника фантаста.

– Подарунок дипломату із фразою Отто фон Бісмарка: “Коли закінчуються докази, починають говорити гармати. Сила останній аргумент недоумка.

– Батько на повноліття своєму синові з мотивуючою фразою Конфуція: “Вибери собі роботу до душі, і тобі не доведеться працювати жодного дня у своєму житті.”

– Подарунок другові, на честь нагородження його нагородною зброєю: “Навіть якщо меч доведеться застосувати раз у житті, це варте того, щоб його носити все життя”. Лао Цзи.

– Подарунок господині косметологічного салону – “Не буває негарних жінок, бувають ліниві.” Коко Шанель.

– Подарунок стилісту, який стоїть у нього в кабінеті: “Мудра жінка намагається змінювати зовнішність, а не чоловіка”. Конфуцій.

– Подарунок психологу від колективу на ювілей із фразою Бернарда Шоу: “Дружба між чоловіком та жінкою – це стосунки або колишніх коханців, або майбутніх”.

– Подарунок від дружини, чоловікові на ювілей спільного життя – “Від важкої роботи ще не хто не помирав, це вірно, але навіщо ризикувати?” Рональд Рейган.

– Подарунок офіцеру ГУР із девізом організації: “Sapeins dominabitur astris” (“Мудрий пануватиме над зірками”)

– Подарунок молодому вченому від дівчини – “Я знаю тільки те, що нічого не знаю, але інші і цього не знають.” Сократ.

– Подарунок лікарю швидкої допомоги від колективу друзів з цитатою з пісні Андрія Данилка: “Хорошо! Все будет хорошо! Все будет хорошо, я это знаю, знаю! Хорошо! Все будет хорошо!”

– Подарунок військовому командиру на юбілей: “І на оновленій землі Врага не буде, супостата, А буде син, і буде мати, І будуть люде на землі.” Т.Г. Шевченко.

– Подарунок студенту, майбутньому юристу від сім’ї – “Краще іноді падати, аніж ніколи не літати…” Оскар Уальд.

– Подарунок шанувальнику фільму Зоряні Воїни англійською мовою: “May the Force be with you” що означає “Хай буде з тобою Сила”.

– Подарунок із жартівливою фразою чоловікові на ювілей із крилатою фразою Михайла Жванецького: “Краще пузо від пива, ніж горб від роботи”

– Подарунок з фразою, яку сказав Стів Джобс про працю: “Працювати потрібно не 12 годин, а головою.”

І насамкінець знамениті рядки з поеми “Кавказ”: “Боріться – поборете! Вам Бог помагає! За вас правда, за вас слава І воля святая!”, Т.Г. Шевченка. Таким подарунком пишається будь-який українець.

Висловлювань багато на різні теми, простори інтернету безмежні, виявите свої знання про людину, якій ви хочете зробити подарунок, і це не залишиться непоміченим. Відважуйся, а ми допоможемо! Фраза може бути короткою в кілька рядків, а може складатися з багатьох рядків, що відображається на розміру шрифту.

Враховуйте, будь ласка, що подібні подарунки, потрібно замовляти заздалегідь, тому чим раніше ви подумаєте про подарунок, тим більше шансів, що отримаєте його в потрібний час, стандартний термін виготовлення залежить від завантаження та обраного матеріалу металевої частини виробу, і в середньому становить від 3-х до 14 днів.