тел.: (044) 205-38-73
(067) 494-10-10
(068) 201-75-81
e-mail: gudvil2017@gmail.com
тел.: (044) 205-38-73
(067) 494-10-10
(068) 201-75-81
e-mail: gudvil2017@gmail.com

Мы работаем: пн-пт, 10:00 - 19:00
Выходной: сб, вс

2. Фасадні вивіски

фасадна вивіска – це невід’ємна частина екстер’єру будівлі, яка здатна надати йому неповторного вигляду і повідомити клієнтам, де саме знаходиться Ваша фірма. Грамотно оформлена вивіска ненав’язливим чином привертає увагу перехожих і створює початкове враження про організацію, тому довірте її проектування і розробку професіоналам.

замовивши виготовлення фасадних вивісок в нашій компанії, Ви зможете привселюдно заявити про престиж своєї компанії і підкреслити корпоративне ім’я.

Види фасадних вивісок

За матеріалом виготовлення фасадні вивіски и таблички діляться на пластикові (з ПВХ, акрилу або пластику) і металеві (з латуні, алюмінію або сталі). Для нанесення логотипу і назви компанії використовують новітні технології, вибір яких залежить від типу основи вивіски. За типом конструкції зовнішня реклама ділиться на такі категорії:

    • Фасадні лайтбокси – популярний варіант зовнішньої реклами, в якому відмінно поєднується привабливий зовнішній вигляд і прийнятна вартість. Світлові короби монтуються на стіни, дахи, фасади та козирки будівель. Вони привертають викликають інтерес і гарантують невичерпний потік клієнтів протягом 24 годин.
    • Фасадні вивіски з об’ємними літерами – дієва зовнішня реклама, яка заворожує незвичайним зовнішнім виглядом і швидко запам’ятовується. Об’ємні букви гідно справляються з інформаційною функцією, яку покладають на них власники компаній. Об’ємні фасадні вивіски підходять в якості зовнішньої реклами для автосервісу, кафе, бару, ресторану, офісу і навіть аптечного пункту.
    • Фасадні консолі – конструкція, яка надає можливість розміщення реклами з двох сторін вивіски. За зовнішнім виглядом консолі схожі з лайтбоксами, але головна відмінність полягає в способі монтажу. На відміну від світлових коробів фасадні консолі встановлюються під прямим кутом до стіни будівлі.
    • світлодинамічні фасадні вивіски – рекламний продукт, який привертає увагу і створює особливе враження. Світлодинамічні вивіски витончено виглядають на тлі звичайних об’ємних фасадних вивісок з підсвічуванням. Для додання рекламної вивісці динаміки використовують переливання, спалахи і светоцветовой ефекти.

 

  • Вивіски зі світлодіодним підсвічуванням – відрізняються яскравістю світіння, безпекою, доступною вартістю і привабливим зовнішнім виглядом. Світлодіодна реклама яскраво виглядає, незалежно від часу доби і погодних умов. Фасадні вивіски зі світлодіодним підсвічуванням виготовляють з матеріалів, які володіють стійкістю до атмосферних і механічних впливів. Саме тому вони протягом тривалого періоду часу зберігають прекрасний зовнішній вигляд і не потребують частого обслуговування.

 

  • Рекламні конструкції, які монтуються на дахах будівель, привертають увагу клієнтів навіть на відстані. дахові фасадні вивіски з металу і інших матеріалів відрізняються високою читабельністю. Крім того, вони часто поєднують в собі кілька варіантів підсвічування, об’ємні конструкції, лайтбокси тощо. Гармонійне поєднання різних видів зовнішньої реклами дозволяє створити яскраву конструкцію, яка буде прикрашати фасад будівлі і приковувати погляди перехожих.

Фасадні вивіски з латуні, алюмінію, сталі, пластика, оргскла і інших матеріалів повинні бути впізнаваними, оригінальними, інформативними і читабельними. Крім того, металеві фасадні вивіски повинні поєднуватися з екстер’єром будівлі і доповнювати його.

Зовнішня реклама за доступними цінами

Вам потрібна зовнішня реклама, але куди звернутися з питань виготовлення фасадних вивісок в Києві, Ви не знаєте? Наша компанія допоможе в найкоротші терміни вирішити цю нелегку задачу. Ми пропонуємо розробку дизайн проектів, виготовлення і монтаж фасадних вивісок будь-якої складності.

У нашому каталозі Ви знайдете фото колекцію готових фасадних вивісок, які допоможуть визначитися з зовнішнім виглядом кінцевого рекламного продукту. Наші фахівці візьмуть на себе складності, пов’язані з розробкою рекламного продукту, який буде відповідати корпоративному стилю Вашої організації і відмінно справлятися з покладеними на нього функціями.