тел.: (044) 205-38-73
(067) 494-10-10
(068) 201-75-81
gudvil2017@gmail.com
тел.: (044) 205-38-73
(067) 494-10-10
(068) 201-75-81
gudvil2017@gmail.com

Ми працюємо: пн-пт, 10:00 - 18:00
Вихідний: сб, нд

gudvil2017@gmail.com


2. Фасадні вивіски

Фасадна вивіска – це невід’ємна частина екстер’єру будівлі, яка здатна надати йому неповторного вигляду і повідомити клієнтам, де саме знаходиться Ваша фірма. Грамотно оформлена вивіска ненав’язливим чином привертає увагу перехожих і створює початкове враження про організацію, тому довірте її проектування і розробку професіоналам.

замовивши виготовлення фасадних вивісок в нашій компанії, Ви зможете привселюдно заявити про престиж своєї компанії і підкреслити корпоративне ім’я.

Інші види вивісок

Види фасадних вивісок

За матеріалом виготовлення фасадні вивіски и таблички діляться на пластикові (з ПВХ, акрилу або пластику) і металеві (з латуні, алюмінію або сталі). Для нанесення логотипу і назви компанії використовують новітні технології, вибір яких залежить від типу основи вивіски. За типом конструкції зовнішня реклама ділиться на такі категорії:

    • Фасадні лайтбокси – популярний варіант зовнішньої реклами, в якому відмінно поєднується привабливий зовнішній вигляд і прийнятна вартість. Світлові короби монтуються на стіни, дахи, фасади та козирки будівель. Вони привертають викликають інтерес і гарантують невичерпний потік клієнтів протягом 24 годин.
    • Фасадні вивіски з об’ємними літерами – дієва зовнішня реклама, яка заворожує незвичайним зовнішнім виглядом і швидко запам’ятовується. Об’ємні букви гідно справляються з інформаційною функцією, яку покладають на них власники компаній. Об’ємні фасадні вивіски підходять в якості зовнішньої реклами для автосервісу, кафе, бару, ресторану, офісу і навіть аптечного пункту.
    • Фасадні консолі – конструкція, яка надає можливість розміщення реклами з двох сторін вивіски. За зовнішнім виглядом консолі схожі з лайтбоксами, але головна відмінність полягає в способі монтажу. На відміну від світлових коробів фасадні консолі встановлюються під прямим кутом до стіни будівлі.
    • світлодинамічні фасадні вивіски – рекламний продукт, який привертає увагу і створює особливе враження. Світлодинамічні вивіски витончено виглядають на тлі звичайних об’ємних фасадних вивісок з підсвічуванням. Для додання рекламної вивісці динаміки використовують переливання, спалахи і светоцветовой ефекти.

 

  • Вивіски зі світлодіодним підсвічуванням – відрізняються яскравістю світіння, безпекою, доступною вартістю і привабливим зовнішнім виглядом. Світлодіодна реклама яскраво виглядає, незалежно від часу доби і погодних умов. Фасадні вивіски зі світлодіодним підсвічуванням виготовляють з матеріалів, які володіють стійкістю до атмосферних і механічних впливів. Саме тому вони протягом тривалого періоду часу зберігають прекрасний зовнішній вигляд і не потребують частого обслуговування.

 

  • Рекламні конструкції, які монтуються на дахах будівель, привертають увагу клієнтів навіть на відстані. дахові фасадні вивіски з металу і інших матеріалів відрізняються високою читабельністю. Крім того, вони часто поєднують в собі кілька варіантів підсвічування, об’ємні конструкції, лайтбокси тощо. Гармонійне поєднання різних видів зовнішньої реклами дозволяє створити яскраву конструкцію, яка буде прикрашати фасад будівлі і приковувати погляди перехожих.

Фасадні вивіски з латуні, алюмінію, сталі, пластика, оргскла і інших матеріалів повинні бути впізнаваними, оригінальними, інформативними і читабельними. Крім того, металеві фасадні вивіски повинні поєднуватися з екстер’єром будівлі і доповнювати його.

Зовнішня реклама за доступними цінами

Вам потрібна зовнішня реклама, але куди звернутися з питань виготовлення фасадних вивісок в Києві, Ви не знаєте? Наша компанія допоможе в найкоротші терміни вирішити цю нелегку задачу. Ми пропонуємо розробку дизайн проектів, виготовлення і монтаж фасадних вивісок будь-якої складності. У нашому каталозі Ви знайдете фото колекцію готових фасадних вивісок, які допоможуть визначитися з зовнішнім виглядом кінцевого рекламного продукту. Наші фахівці візьмуть на себе складності, пов’язані з розробкою рекламного продукту, який буде відповідати корпоративному стилю Вашої організації і відмінно справлятися з покладеними на нього функціями.

Інші види вивісок

1. Рекламні
2. Фасадні
3. Офісні
4. Вуличні
5. Неонові
6. Світові
7. Інформаційні
8. На будівлю
9. Для кафе
10. Для ресторану
11. Для магазину
12. Для салона краси

Також вам можливо буде цікаво: виготовлення табличок, виготовлення вивісок, об’ємні літери, брендування авто, банеры, лайтбокс, 3D друк.