тел.: (044) 205-38-73
(067) 494-10-10
(068) 201-75-81
gudvil2017@gmail.com
тел.: (044) 205-38-73
(067) 494-10-10
(068) 201-75-81
gudvil2017@gmail.com

Ми працюємо: пн-пт, 10:00 - 18:00
Вихідний: сб, нд

gudvil2017@gmail.com


Інтер’єрний друк

У сучасному світі інтер’єрний друк застосовується (що неважко здогадатися з назви) для оформлення інтер’єрів. І зовсім не важливо, що це буде – магазин, офісне приміщення або ж звичайна квартира, а може станція метрополітену або виставковий зал. Інтер’єрний друк потрібна для того, щоб створити в приміщенні ексклюзивний дизайн, що відрізняється від стандартних і типових проектів. Щоб інтер’єрне зображення вийшло якісним, воно повинно мати фотографічну чіткість, при цьому і до чорнила, і до витратних матеріалів, пред’являються підвищені вимоги:

 • Не допускається використання чорнила, що мають в складі токсичні речовини.
 • Від свіжовіддруковані продукції не повинно виходити неприємного запаху.
 • Для інтер’єрної друку використовується здатність 1440 dpi.

Витратні матеріали повинні відповідати санітарним стандартам для закритих приміщень і мати – низьке вологопоглинання, високу тугоплавкость, що не випромінювати шкідливих речовин.

интерьерная печать киев

Замовивши друк інтер’єрної реклами в “Гудвіл Дизайн сервіс” ви зможете отримати такі конкурентні переваги для свого бізнесу:

 • Рекламний матеріал допоможе налагодити тісніший контакт зі своїми клієнтами, покупцями.
 • Терміново повідомити про проведення акцій, знижки, гастролях і інші важливі події.
 • Швидко і якісно прикрасити інтер’єр.
 • Створити окрему рекламну площадку, виставкову зону в торговому залі.

Для установки всередині приміщення рекламних конструкцій, створених за технологією інтер’єрної друку дозвіл отримувати, не потрібно.

Матеріали, використовувані у виробництві

Підбір матеріалу для нанесення зображення залежить від місця його майбутнього використання. Перевага віддається екологічним і довговічним:

 • банерна полотну;
 • фотопапері;
 • полотну;
 • самоклеящейся плівці;
 • тканини.

Інтер’єрний друк на банері

Характерною особливістю цього матеріалу є висока щільність, за рахунок чого можна отримати яскраве і ефектне зображення великого формату.

Інтер’єрний друк на сіті-і фотопапері

Фотопапір, на відміну від сіті-паперу, має більш високу щільність. В основному її використовують для отримання фотозображень, репродукцій з глянцевим ефектом. Сіті-папір підходить для постерів, плакатів, фотошпалер, афіш будь-яким тиражем. Їх розміщують в сіті-лайтах, підрамниках, на інформаційних стендах.

Інтер’єрний друк на полотні

Фактурна поверхня полотна просто ідеальна для друку картин. Їх поміщають в підрамнику або розміщують на стіні без рамки, натягнувши на каркас або основу.

Інтер’єрний друк на плівці

Перфорована плівка – ідеальний варіант для обклеювання скляних поверхонь вітрин, вікон; самоклеящаяся плівка – підходить для інтер’єрних деталей магазинів, стендів, стікерів, наклейок, етикеток.

Інтер’єрний друк на тканині

В якості основи для інтер’єрної друку, ціна якої цілком по кишені кожного замовника, використовуються – штори, скатертини, прапори, постільна білизна і інший текстиль.

Фахівці “Гудвіл Дизайн сервіс” швидко і професійно виконають послуги інтер’єрної широкоформатного друку на будь-якому з обраних матеріалів. Виготовлення інтер’єрної реклами в високій якості – це теж до нас. Для цього, у нас є всі можливості.