тел.: (044) 205-38-73
(067) 494-10-10
(068) 201-75-81
gudvil2017@gmail.com
тел.: (044) 205-38-73
(067) 494-10-10
(068) 201-75-81
gudvil2017@gmail.com

Ми працюємо: пн-пт, 10:00 - 18:00
Вихідний: сб, нд

gudvil2017@gmail.com


Друк на плівці Оракал

Друк на оракале – одна з найбільш часто зустрічаються поліграфічних технологій, що використовуються при створенні зовнішньої реклами.

Сьогодні, завдяки величезній різноманітності кольору, фактури, способу нанесення, самоклеящаяся плівка оракал знайшла своє застосування і в широкоформатного друку. З її допомогою швидко і якісно перетворюється корпоративний транспорт, ставши одним з найдієвіших елементом реклами компанії.

Також миттєво відбувається зміна стилю торгової точки, вітрини якої отримують нове оформлення всього за кілька годин. І це не кажучи про покажчиках, вивісках, табличках, штендери, що з’являються на вулицях міст і сіл в величезних кількостях. А організатором усього цього різноманіття є широкоформатний друк на оракале – один з найбільш доступних варіантів зовнішньої і інтер’єрної реклами.

печать на оракал

Види самоклеющої плівки Oracal

Відзначивши безліч варіантів застосування самоклеїться плівки оракал, не можна упустити той факт, що в кожній із сфер реклами можливо застосувати певний вид плівки. На сьогоднішній день їх існує кілька видів, що відрізняються по важливим ознаками:

  • За структурою поверхні. Для своєї реклами замовник може вибрати ідеально рівну блискучу глянсову поверхню, добре відбиває світло, або ж, навпаки, віддати перевагу не менш ефектною, що має невеликі шорсткості – матової поверхні. Вибір залежить від того, який результат він бажає отримати.
  • За ступенем прозорості плівки. Прозорі плівки, добре пропускають світло, незамінні якщо замовнику потрібна друк на оракале в Києві для оформлення вітрин, створення рекламних або виставкових експозицій без підсвічування, обклеювання стекол автомобілів, громадського транспорту рекламними носіями. У всіх інших випадках для друку використовується непрозора, світлорозсіювальна плівка.
  • За сферою застосування. Розрізняють пломбувальні самоклейки, використовувані для гарантійної захисту товару від розтину, друку наклейок та гарантійних талонів на оракале. Транспортні наклейки – активно застосовуються для брендування транспортних засобів підприємств, а також для обклеювання непрозорих поверхонь громадського транспорту з метою надання рекламних послуг.

Крім зазначених вище, існує особливий тип друку на оракале ціна якого також цілком доступна для замовників. Це светоотражающая і светопоглощающую плівки, в основному використовуються для певного типу реклами. У першому випадку – це рекламні елементи і дорожні знаки, в другому – світяться в темряві покажчики і інформаційні таблички. Але і тут все залежить від побажань і фантазії замовників.

Переваги нашої компанії

Замовивши в компанії “Гудвіл Дизайн сервіс” широкоформатний друк на оракале ви отримуєте такі суттєві переваги:

  • Мінімальний час для обклеювання рекламних поверхонь.
  • Легкий демонтаж при зміні рекламного продукту, пошкодженні.
  • Стійкість до вологи і агресивних середовищ.
  • Простоту в догляді і експлуатації.
  • Демократичну ціну рекламної продукції.

Якщо замовнику потрібна друк на оракале в Києві для створення рекламних носіїв великого формату, то ми завжди готові виготовити дизайн-макет, що складається з 2 і більше полотен, шириною до 1,6 метрів. Для цього у нас є всі технічні можливості.

Щоб надрукована нами реклама була інформаційним об’єктом, а не вашим головним болем після неправильно проведеної самостійної обклеювання. Ми пропонуємо послуги обклеювання, монтажу, ламінування, плоттерна різання за доступною і конкурентною на ринку ціною. Запрошуємо до співпраці замовників з інших регіонів України. Всі матеріали ми відправимо вам будь-яким зручним перевізником або шляхом самовивозу.