тел.: (067) 494-10-10
(068) 201-75-81
gudvil2017@gmail.com
тел.: (067) 494-10-10
(068) 201-75-81
gudvil2017@gmail.com

Ми працюємо: пн-пт, 10:00 - 18:00
Вихідний: сб, нд

gudvil2017@gmail.com


Друк брандмауерів: широке вікно в світ реклами

Якщо ваша компанія готова здійснити потужний скачок вперед і перейти до вищого рівня продажів – прийшов час повідомити про себе більшій кількості потенційних клієнтів. І кращої можливості, ніж замовити рекламні брандмауери в Києві, просто не знайти.

Брандмауер – це рекламне зображення величезних розмірів, закріплене на фасадах громадських будівель, глухих стінах житлових будинків і виробничих споруд. У зв’язку з тим, що така рекламна конструкція зазвичай поміщається на жвавих транспортних магістралях, завдяки своїм розмірам, вона стає доступною до огляду з дуже далеких відстаней.

Брандмауер показав найбільшу ефективність у швидкій і потужної розкрутці бренду будь-якої компанії, просуванні на ринок її товарів або послуг. Якщо компанії-замовнику вдалося знайти підходяще місце для монтажу, то можливо, що він буде висіти там дуже тривалий період. Тому, інформаційне наповнення баннерного полотна краще оновлювати кожні 3-6 місяців.

Довговічність і надійність – вибираємо матеріал для друку

  • Найчастіше для виготовлення брандмауера використовується банерна тканина. Її відрізняє висока щільність, що дозволяє сміливо збільшувати розміри і протистояти середнім вітрових навантажень.
  • Друк на вінілової сітці, що має кращі показники міцності, використовують при більш жорстких і тривалих умовах експлуатації, що перевищує 1 рік. В цьому випадку можна виконати просто величезна рекламне полотно, що складається з одного цільного шматка або декількох, з’єднаних між собою.
  • У виробництві обов’язково застосовуються стійкі до кліматичних умов чорнило. Вони гарантують стійкість і яскравість фарб протягом усього періоду використання конструкції.

Сьогодні брандмауер користується популярністю і є ексклюзивним варіантом реклами. Звертайтеся до нас щоб замовити всі роботи «під ключ» на найвигідніших умовах. Для нас не існує нездійсненних завдань, ми готові взятися за рекламний носій будь-якого розміру. Єдине, що може вплинути на дизайн – розміри стіни, яка згодом стане підставою для монтажу.

Для співпраці з “Гудвіл Дизайн сервіс” замовнику потрібно тільки оформити замовлення на сайті або відправити свою заявку по контактними даними компанії.

Наші фахівці:

Виконають дизайн-макет.

Підберуть основу для друку, витратні матеріали – чорнило, кріпильні деталі.

Зроблять розрахунок вартості, враховуючи терміновість виконання робіт.

Відправлять на друк брандмауера затверджений макет і витратні матеріали.

Здійснять монтаж рекламної конструкції.