тел.: (044) 205-38-73
(067) 494-10-10
(068) 201-75-81
gudvil2017@gmail.com
тел.: (044) 205-38-73
(067) 494-10-10
(068) 201-75-81
gudvil2017@gmail.com

Ми працюємо: пн-пт, 10:00 - 18:00
Вихідний: сб, нд

gudvil2017@gmail.com


Друк на тканині – яскравий і ексклюзивний дизайн

Технологія нанесення малюнка на тканину відома ще з давніх-давен. Якщо раніше це була виключно ручна робота, то сьогодні за допомогою друку на тканині можна будь-який одяг або інші вироби з текстилю зробити абсолютно унікальними всього за кілька хвилин.

Компанія “Гудвіл Дизайн сервіс” виконає друк зображення на тканині будь-якого складу і розміру. Також ми можемо друкувати на футболках, кепках і інших предметах одягу. Фарба, нанесена таким методом, стає невід’ємним елементом одягу.

печать на ткани

Друк сублімації на тканини – оптом дешевше


Перевагою цього виду друку є виключно якісна деталізація малюнка і можливість піддавати готовий виріб пранню, хімічній чистці. При правильному підборі матеріалів, воно стійко і до впливу навколишнього середовища – УФ-променів, опадів, перепаду температур. Після створення готового макету зображення переноситься на термобумагу і лише після цього, під впливом високого тиску і температур, безпосередньо на тканину. Тому сфера застосування сублімації на тканини широка:

  • Інтер’єрна та зовнішня реклама.
  • Корпоративний одяг, атрибутика.
  • Сувенірна продукція – парасолі, прапори, вимпели.
  • Текстиль для декорування приміщень – скатертини, фіранки, репродукції картин, фотографій.

Цифровий друк на тканині – недорого і швидко

Використання у виробництві гібридних методів друку дозволяє отримати готовий екземпляр вже за 5 хвилин. Сьогодні цифровий друк на тканині дозволяє зробити ексклюзивний подарунок – футболку з фотографією коханої людини. Для нанесення зображення на текстильний матеріал застосовується струменевий принтер. До переваг цього методу відноситься фотографічне якість зображення і абсолютна нешкідливість фарб. Це дозволило розширити сферу застосування не тільки на рекламу, але і на індивідуальних споживачів. Іншими перевагами є:

  • Можливість знайти готовий до друку макет будь-якого стилю.
  • Швидка швидкість друку.
  • Використання натуральних і напівнатуральних тканин – бавовна, льон, джинс, шовк, сумішеві.
  • Бюджетна ціна навіть при одиничному замовленні.

Текстильний бокс – універсальне рішення для виставок


Креативна новинка ринку – текстильний лайтбокс, став якісною альтернативою звичайним лайтбокси із пластику, паперу і вінілу. Ця технологія з’явилася зовсім недавно, завдяки цифрового друку на тканині, і дозволила втілити в життя нові дизайнерські рішення.

 Лайтбокси з текстилю обладнані змінним текстильним полотном і внутрішньою підсвіткою. Вони можуть бути односторонніми і двосторонніми. Завдяки легкій трансформації, з них можна створювати різні види стійок, постерів та інших елементів конструкцій для виставкових стендів. Зміна баннерного полотна займає не більше 5 хвилин, що дозволяє кілька разів, протягом усього періоду виставки, змінювати наповнення такого стенду.

У домашніх інтер’єрах ця технологія теж є новинкою. З текстильних лайтбоксів виходять креативні еко-світильники, постери, натяжні стельові системи.

Як замовити друк на тканині в Києві


 Виконати замовлення можна будь-яким зручним способом: по телефону, через електронну пошту або заповнивши форму на сайті. Ми співпрацюємо як з корпоративними оптовими клієнтами, так і з індивідуальними замовниками. При цьому ціна друку на тканині буде різна. Вона залежить від тиражу, наявності готового ескізу, вибору матеріал для основи, виду друку.

“Гудвіл Дизайн сервіс” візьметься за замовлення будь-якого обсягу. Замовляючи вироби у нас, ви отримаєте відмінну якість принта на тканини, високу швидкість і рівень сервісу.