тел.: (044) 205-38-73
(067) 494-10-10
(068) 201-75-81
gudvil2017@gmail.com
тел.: (044) 205-38-73
(067) 494-10-10
(068) 201-75-81
gudvil2017@gmail.com

Ми працюємо: пн-пт, 10:00 - 18:00
Вихідний: сб, нд

gudvil2017@gmail.com


Уф друк

Ультрафіолетовий друк – нанесення максимально чіткого зображення за допомогою струменної технології на найрізноманітніші типи поверхонь. Основна відмінність УФ друку від інших видів широкоформатної поліграфії в тому, що для роботи використовуються спеціальні чорнила, що володіють високим ступенем затвердіння лише при впливі ультрафіолетового випромінювання. Цю технологію по достоїнству оцінили ті, хто віддає перевагу найкращому, довговічному і презентабельному.

уф печать

Що дає УФ друк споживачеві?

  • Можливість нанести зображення на об’ємну, м’яку, гнучку, рельєфну поверхню.
  • При друку на склі, дереві, пластику, кераміці виходить максимально реалістичне і чітке зображення.
  • Фарби з часом не тьмяніють, не вигорають навіть на самому яскравому сонці, не пливуть під впливом опадів.
  • Висока екологічність чорнила дозволяє їх використання для інтер’єрної друку.
  • Створення привабливою сувенірної продукції з будь-яким логотипом, малюнком, зображенням – на ручках, флеш-картах, пластикових картах, магнітах, брелоках, запальничках.
  • Нанесення логотипу на будь-які електронні гаджети, на різну корпоративну атрибутику – годинник, підставки під канцелярське приладдя, щоденники, що сприяє просуванню компанії, краще позиціонування її бренду.
  • Дозволяє створити яскравий, оригінальний і ексклюзивний подарунок, нагородну атрибутику для будь-якого заходу.

Де найчастіше використовується УФ друк в Києві

Фахівці компанії “Гудвіл Дизайн сервіс” працюють на ринку реклами в Києві вже більше 20 років, вони знають сотні варіантів, коли УФ друк ціна якої по кишені кожного замовника, дозволить отримати вражаючий результат від її використання:

Зовнішня реклама. Один з найпотужніших інструментів для швидкого просування компанії, бренду, продукції, послуг на ринок. Всім запам’ятатися банер, виконаний з міцного і довговічного пвх-полотна, з нанесеним на нього реалістичним зображенням. Такий рекламний продукт має найбільший термін експлуатації, не вимагає догляду, захисту від сонця, вологи, вітру, перепаду температур.

Друк зображень в форматі 3D. Уф друк на пластику в Києві вже добре зарекомендувала себе серед рекламодавців. З її допомогою можна реалізувати будь-який задум виробників продукції. Особливо привабливо виглядає готовий рекламний 3D проект на виставках, в торгових залах супермаркетів, в офісах виробників.

Друк на прозорих матеріалах. Уф друк на склі в Києві дозволила бізнесу максимально ефективно використовувати власні торгові і офісні приміщення. За допомогою цієї технології – вітрини, вікна офісів змінилися найрадикальнішим чином, – малюнок, нанесений на скляну поверхню, придбав фотографічну чіткість, круглий рік вражає яскравими і соковитими фарбами, виключно довговічний. Сьогодні можна замовити тонування стекол в будь-якому приміщенні, будь то офісна будівля, приватний будинок або квартира.

Дизайн інтер’єрів. Створення дизайнерських інтер’єрів прямо пов’язане з використанням нестандартних рішень для його оформлення. Уф друк на дереві та інших матеріалах, які використовуються в інтер’єрі в якості меблів, елементів оздоблення, декору, дозволяє креативно підійти до питання декорування, не витративши на це багато часу, фінансів замовника. Нанесений ексклюзивний малюнок на шпалерах, жалюзі, корпусних меблів – виглядає просто чудово.

Уф друк на pos-матеріалах. Дозволяє швидко перетворити будь-яку торговельну точку. Друк можливий на круглих, циліндричних і інших плоских і об’ємних поверхнях різної фактури, розміру. Замовивши оформлення інтер’єру і вивіски в тій же технології, можна виконати ребрендинг місця торгівлі всього за кілька днів.

Подарункова та сувенірна продукція. Брендування бізнесу – одна з можливостей швидше повідомити про свою компанію максимально можливій кількості потенційних клієнтів. Приємні дрібниці у вигляді ручок, запальничок, блокнотів, візиток, з нанесеним логотипом компанії, а також всіляка нагородна атрибутика – кубки, статуетки, магніти, брелоки, – прикрасять і перетворять корпоративну життя компанії.

Ми гарантуємо, що отримане в результаті УФ друку зображення буде виконано з дотриманням всіх стандартів. Навіть з роками використання, воно буде мати естетично привабливий вигляд. Телефонуйте або пишіть нам прямо зараз, ми відповімо на всі ваші запитання. Оформити замовлення можна також в режимі онлайн, на сайті компанії або звернувшись до нас по телефону.